Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Archiwizator 3.2.5

Kategoria: Kompresory plików
Producent: Zenon Mieszkuniec
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.08.2008
Rozmiar: 2,84 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 2180

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Archiwizator 3.2.5

Archiwizator 3.2.5 to wieloformatowy, darmowy archiwizator plików dla systemu Windows.­

Opis producenta

Program do archiwizacji, obsługujący zbiory w formacie ZIP. Umożliwia tworzenie standardowych archiwów, oraz samorozpakowujących. Archiwizator za free pozwala wybrać stopień kompresji, oraz posiada podstawowe opcje dotyczące ścieżki zapisywania plików i ich rodzaju. Umożliwia też na połączenie z dyskami sieciowymi. Oprócz domyślnej kompresji ZIP, kompresor pozwala na rozpakowanie archiwum RAR. Aplikacja umożliwia podgląd plików archiwum: ACE, ARJ, CAB, JAR, LHA, LZH, RAR, SQX, TAR, TAZ, TGZ, 7-ZIP i ZIP.

Archiwizator, dzięki temu, że obsługuję mnogą ilość rozszerzeń, które można rozpakować za jego pomocą staję się urządzeniem niezbędnym dla posiadacza peceta w codziennym użytkowaniu. Program nie ma dużych, a wręcz prawie żadnych wymagań. Dodatkowo trzeba zaznaczyć, że Archiwizator działa na Windows 7. Nie da się ukryć, iż konkurencja na runku w kategorii tego typu programów jest bardzo duża i archiwizator 3.2.5 nie jest jedynym programem w swoim rodzaju. Dlatego też program cieszy się przeciętną popularnością. Największym atutem aplikacji jest to, że można go pobrać za darmo. Jeżeli uważasz, że przydałoby Ci się takie narzędzie pobierz teraz archiwizator i przetestuj go osobiście.

Download Archiwizator zajmuje niewiele miejsca na dysku i  jak już wcześniej wspominaliśmy jest całkowicie bezpłatny. Prosty i przyjazny w obsłudze dostępny po polsku. Pobierz archiwizator już teraz za free z naszego portalu. Darmowy Archiwizator to program do archiwizacji, którego szukałeś, a jężeli nie zobacz też inne programy z kategorii Kompresory plików

Podobne Kompresory plików

 • WinRAR

  Najnowsza odsłona popularnego programu służącego do kompresji danych - WinRAR 5.11 już dostępna na Pobierz.pl!

 • 7-Zip 9.2

  7-Zip 9.2 to bardzo popularny program archiwizujący, który posiada swój własny format kompresji plików – 7z. Jest on o kilkanaście procent wydajniejszy niż konkurencyjne archiwizery, co potwierdza nie tylko producent, ale też i sami użytkownicy.

 • ZipGenius Suite Edition

  ZipGenius Suite Edition 6.3.2.3110 to aplikacja, która przyda się zwłaszcza osobom wysyłającym i ściągającym dużo archiwów z sieci. Jest to bowiem darmowy kompresor danych, posiadający wsparcie dla wszystkich używanych aktualnie formatów archiwów.

 • PowerArchiver 2011

  PowerArchiver 2011 to jeden z ciekawych archiwizerów, które cechują się dość dużą skutecznością oraz wszechstronnością pod kątem obsługi różnych formatów. Nie jest to zarazem duża aplikacja – sam plik instalacyjny ma 8,5 MB, więc jego download zajmie tylko kilka chwil.

 • WinZip

  Aktualna wersja najpopularniejszego, wieloformatowego, a przez to uniwersalnego programu do kompresji plików.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Archiwizator 3.2.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kompresory plików


Kategorie