Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bandizip 5.0.4

Kategoria: Kompresory plików
Producent: Bandisoft.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.02.2015
Rozmiar: 4.5 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 73

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Bandizip 5.0.4

Bandizip niewielki i przede wszystkim prosty w uzyciu program służący do kompresowania danych. Dzięki niemu bez problemu otworzymy archiwa skompresowane za pomocą najpopularniejszych programów (WinZip, WinRAR, 7-Zip, itp). Całość może się dodatkowo pochwalić menu w języku polskim, co jest jego dodatkowym atutem. Obsługa sprowadza się do wskazania miejsca docelowego, do którego chcemy wypakować dane archiwum i gotowe.

Rzecz jasna dzięki Bandizip możemy także tworzyć archiwa skompresowanych danych. Nie zabrakło tutaj popularnej wśród konkurencji opcji przeciągnij i upuść, która ułatwia obsługę programu. Warto dodać, że prezentowany program doskonale sprawdzi się przy współpracy z komputerami starszych generacji, gdyż nie wymaga wykorzystania dużych ilości zasobów systemowych. Bandzip to doskonałe rozwiązanie przede wszystkim w domowych warunkach ale nie tylko.

Poniżej znajdziecie listę obsługiwanych formatów archiwów: 

- wypakowywanie: RAR, ACE, ALZ, APK, ARJ, BH, BZ, BZ2, CAB, EGG, GZ, J2J, JAR, IMG, IPA, ISO, LHA, LZH, LZMA, PMA, TBZ, TBZ2, TGZ, TLZ, TXZ, UDF, WAR, WIM, XZ, i ZIP.
- kompresja: ZIP/ZIPX, TAR, TGZ, 7Z oraz EXE.

Podobne Kompresory plików

 • IZArc

  IZArc to darmowy kompresor plików, który posiada wsparcie dla dużej ilości archiwów dzięki czemu jest najbardziej kompatybilnym archiwizerem z pośród innych dostępnych na rynku.

 • BitZipper

  Spolszczenie aplikacji do kompresji i dekompresji plików

 • CoffeeZip

  CoffeeZip to funkcjonalne i niezmiernie praktyczne narzędzie do kompresji danych.

 • WinRAR

  Najnowsza odsłona popularnego programu służącego do kompresji danych - WinRAR 5.11 już dostępna na Pobierz.pl!

 • HaoZip

  HaoZip to darmowy program do kompresji plików, który oferuje wsparcie dla około 50 różnych formatów archiwów, m.in. RAR, ZIP, 7Z, ISO, IMG, DMG, GZ, GZIP, DEB oraz JAR.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Bandizip 5.0.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kompresory plików


Kategorie