Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

7-Zip 9.2

Kategoria: Kompresory plików
Producent: Igor Pavlov
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.12.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 19907

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis 7-Zip 9.2

7-Zip 9.2 to bardzo popularny program archiwizujący, który posiada swój własny format kompresji plików – 7z. Jest on o kilkanaście procent wydajniejszy niż konkurencyjne archiwizery, co potwierdza nie tylko producent, ale też i sami użytkownicy. Można się o tym przekonać w każdej chwili, jest bowiem możliwy download 7-zip z tej właśnie strony. Polecamy go każdemu, kto potrzebuje tego typu aplikacji.

Oczywiście prócz obsługi 7z program posiada także wsparcie dla pakowania lub rozpakowywania paczek ZIP, CAB, RAR, ARJ, GZIP, BZIP2, TAR, CPIO, RPM i DEB. Na tym nie koniec jego funkcjonalności. Wypada bowiem zauważyć, że program oferuje możliwość stworzenia samorozpakowującego się archiwum SFX dla 7z, a także posiada własny manager plików. Możemy także zintegrować program z Eksploatorem Windows, a ponieważ jest to wydanie 7-Zip pl, nikt nie będzie miał problemów z jego obsługą. Trzeba zaznaczyć, że program instalowany jest po polsku, a zmiany języka dokonujemy z poziomu menu Tools, a następnie Options i Language, gdzie wybieramy „Polish”.

Inną przydatną rzeczą jest możliwość szyfrowania archiwów 7z. Niestety, nie ma tu opcji dodawania danych naprawczych oraz nie testuje automatycznie paczki po jej utworzeniu, jednak nie są to rzeczy niezbędne. Pobierz zatem 7-Zip 9.2 i zobacz, jak wydajna może być kompresja spakowanych plików! Ten program to największa konkurencja dla współcześnie używanych aplikacji, jak na przykład WinRAR czy WinZIP, a dzięki naprawdę dużej wydajności i szybkości działania staje się coraz bardziej popularny. Nie wypada zostawać w tyle za światem, więc warto zobaczyć, czym zachwycają się miliony użytkowników!

Podobne Kompresory plików

 • HaoZip

  HaoZip to darmowy program do kompresji plików, który oferuje wsparcie dla około 50 różnych formatów archiwów, m.in. RAR, ZIP, 7Z, ISO, IMG, DMG, GZ, GZIP, DEB oraz JAR.

 • WinRAR

  Najnowsza odsłona popularnego programu służącego do kompresji danych - WinRAR 5.11 już dostępna na Pobierz.pl!

 • CoffeeZip

  CoffeeZip to funkcjonalne i niezmiernie praktyczne narzędzie do kompresji danych.

 • BitZipper

  Spolszczenie aplikacji do kompresji i dekompresji plików

 • PeaZip

  PeaZip to jeden z darmowych archiwizatorów plików obsługujący wiele popularnych formatów, takich jak: ACE, ARJ, CAB, CHM, COMPOUND (MSI, DOC, XLS, PPT), CPIO, ISO, Linux (DEB, PET/PUP, RPM, SLP), Java (JAR, EAR, WAR), LHA/LZH, NSIS, SMZIP,


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: 7-Zip 9.2

dodał: ~jacek , 08.07.2016

Przecież jest w .exe ???

dodał: ~p64 , 26.06.2012

ironia - potrzebuje program zeby rozpakowac zip a sam instalator tego programu jest w tym formacie...

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kompresory plików


Kategorie