Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

7-Zip 9.2

Kategoria: Kompresory plików
Producent: Igor Pavlov
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.12.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 19804

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis 7-Zip 9.2

7-Zip 9.2 to bardzo popularny program archiwizujący, który posiada swój własny format kompresji plików – 7z. Jest on o kilkanaście procent wydajniejszy niż konkurencyjne archiwizery, co potwierdza nie tylko producent, ale też i sami użytkownicy. Można się o tym przekonać w każdej chwili, jest bowiem możliwy download 7-zip z tej właśnie strony. Polecamy go każdemu, kto potrzebuje tego typu aplikacji.

Oczywiście prócz obsługi 7z program posiada także wsparcie dla pakowania lub rozpakowywania paczek ZIP, CAB, RAR, ARJ, GZIP, BZIP2, TAR, CPIO, RPM i DEB. Na tym nie koniec jego funkcjonalności. Wypada bowiem zauważyć, że program oferuje możliwość stworzenia samorozpakowującego się archiwum SFX dla 7z, a także posiada własny manager plików. Możemy także zintegrować program z Eksploatorem Windows, a ponieważ jest to wydanie 7-Zip pl, nikt nie będzie miał problemów z jego obsługą. Trzeba zaznaczyć, że program instalowany jest po polsku, a zmiany języka dokonujemy z poziomu menu Tools, a następnie Options i Language, gdzie wybieramy „Polish”.

Inną przydatną rzeczą jest możliwość szyfrowania archiwów 7z. Niestety, nie ma tu opcji dodawania danych naprawczych oraz nie testuje automatycznie paczki po jej utworzeniu, jednak nie są to rzeczy niezbędne. Pobierz zatem 7-Zip 9.2 i zobacz, jak wydajna może być kompresja spakowanych plików! Ten program to największa konkurencja dla współcześnie używanych aplikacji, jak na przykład WinRAR czy WinZIP, a dzięki naprawdę dużej wydajności i szybkości działania staje się coraz bardziej popularny. Nie wypada zostawać w tyle za światem, więc warto zobaczyć, czym zachwycają się miliony użytkowników!

Podobne Kompresory plików

 • Bandizip

  Bandizip niewielki i przede wszystkim prosty w uzyciu program służący do kompresowania danych. Dzięki niemu bez problemu otworzymy archiwa skompresowane za pomocą najpopularniejszych programów (WinZip, WinRAR, 7-Zip, itp).

 • ZipGenius Suite Edition

  ZipGenius Suite Edition 6.3.2.3110 to aplikacja, która przyda się zwłaszcza osobom wysyłającym i ściągającym dużo archiwów z sieci. Jest to bowiem darmowy kompresor danych, posiadający wsparcie dla wszystkich używanych aktualnie formatów archiwów.

 • IZArc

  IZArc to darmowy kompresor plików, który posiada wsparcie dla dużej ilości archiwów dzięki czemu jest najbardziej kompatybilnym archiwizerem z pośród innych dostępnych na rynku.

 • StuffIt Expander

  Darmowy StuffIt Expander 2011 to aplikacja pozwalająca na rozpakowywanie archiwów w popularnych formatach

 • CoffeeZip

  CoffeeZip to funkcjonalne i niezmiernie praktyczne narzędzie do kompresji danych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: 7-Zip 9.2

dodał: ~p64 , 26.06.2012

ironia - potrzebuje program zeby rozpakowac zip a sam instalator tego programu jest w tym formacie...

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kompresory plików


Kategorie