Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

7-Zip 4.57

Kategoria: Kompresory plików
Producent: Igor Pavlov
Licencja: GNU LGPL Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 840 kB
System operacyjny: Windows 98, ME, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 5005

GNU LGPL

GNU Lesser General Public License, LGPL (pomniejsza ogólna powszechna licencja GNU), poprzednio GNU Library General Public License (powszechna licencja GNU dla bibliotek) - licencja wolnego oprogramowania zaaprobowana przez FSF, zaprojektowana jako kompromis między GNU GPL a liberalnymi licencjami jak licencja BSD lub licencja X11 (MIT). LGPL różni się od GPL głównie tym, że pozwala na łączenie z programami nieobjętymi licencjami GPL czy LGPL, niezależnie czy będą one wolnym czy własnościowym oprogramowaniem. Jedną z cech LGPL jest możliwość przekształcenia każdego kawałka kodu z LGPL na GPL (sekcja 3 licencji). Dzięki temu można stworzyć wersję kodu, której nikt nie będzie mógł rozprowadzać jako oprogramowanie własnościowe.

Opis 7-Zip 4.57

Program 7-zip za darmo to jeden z tych programów, które w internecie widnieją pod kategorią zarządzanie oraz kompresja plików. Program 7zip posiada licencję GPL, a producentem jego jest Igor Pavlov. Autor 7zip free główny nacisk położył na dużą precyzję oraz szybkość aplikacji. Pobierz 7zip może być obsługiwany na platformie systemu operacyjnego Microsoft Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista. Pierwszą, ale bardzo ważną zaletą najnowszy 7zip pl jest możliwość obsługiwania go w czterech wersjach językowych: polski, angielski, niemiecki, a także francuski.

Darmowy 7zip download to bardzo prosty, a zarazem rozbudowany archiwizer, który ma wbudowany menedżer plików. Program 7zip obsługuje wiele formatów plików w tym: 7z, ZIP, CAB, RAR, GZIP, BZIP2, TAR, CPIO, a także RPM. Zarówno producent, jak i użytkownicy oprogramowania jednogłośnie stwierdzili, że główną zaletą pobierz 7zip za darmo jest bardzo dobry współczynnik kompresji plików ZIP. Po licznych badaniach stwierdzono, że jest on ok. 10% lepszy, niż przy kompresowaniu plików WinZipem. Wspomnieć należy także o bardzo małych rozmiarach aplikacji, czy też jego integracji się z eksploratorem Windows. Ten najnowszy program, który dostępny jest w internecie zupełnie za darmo ma najwyższy stopień kompresji przy pakowaniu w formacie 7z. Aplikacja 7zip download posiada samorozpakowywujące się archiwum (SFX) dla formatu 7z.

Innym ważnym walorem 7zip free download jest to, że oferuje on wtyczkę dla menedżera plików FAR. Najnowsza wersja aplikacji za darmo posiada linie komend o dużej funkcjonalności, a także tłumaczenie dla 63 języków. Oprogramowanie to z dnia na dzień zyskuje sobie coraz większą popularność. Jest ono głównym konkurentem dla tak znanych aplikacji jak WinZip, czy też WinRAR. Klienci głównie wybierają program 7zip free ze względu na jego funkcjonalność, a także prostotę w obsłudze. Z obsługą tej najnowszej aplikacji powinien poradzić sobie każdy przeciętny użytkownik. Sam proces instalacji, jak i wprowadzanie ustawień programu także nie powinien sprawić nikomu większych problemów. Aplikacja ta, która służy przede wszystkim do kompresji plików oraz jej archiwizacji posiada bardzo wiele różnorakich wersji. Program 7zip za freeware przystosowany został głównie dla domowych klientów, ale może być używany także przez większych przedsiębiorców. Oprogramowanie 7zip download spełnia wszelakie podstawowe standardy. Możesz już teraz skorzystać z rewelacyjnej oferty darmowego programu 7 zip. Do pobrania 7zip oczywiście w naszym serwisie w zakładce ­Kompresory plików­

Podobne Kompresory plików

 • BitZipper

  Spolszczenie aplikacji do kompresji i dekompresji plików

 • HaoZip

  HaoZip to darmowy program do kompresji plików, który oferuje wsparcie dla około 50 różnych formatów archiwów, m.in. RAR, ZIP, 7Z, ISO, IMG, DMG, GZ, GZIP, DEB oraz JAR.

 • CoffeeZip

  CoffeeZip to funkcjonalne i niezmiernie praktyczne narzędzie do kompresji danych.

 • 7-Zip 9.2

  7-Zip 9.2 to bardzo popularny program archiwizujący, który posiada swój własny format kompresji plików – 7z. Jest on o kilkanaście procent wydajniejszy niż konkurencyjne archiwizery, co potwierdza nie tylko producent, ale też i sami użytkownicy.

 • ZipGenius Suite Edition

  ZipGenius Suite Edition 6.3.2.3110 to aplikacja, która przyda się zwłaszcza osobom wysyłającym i ściągającym dużo archiwów z sieci. Jest to bowiem darmowy kompresor danych, posiadający wsparcie dla wszystkich używanych aktualnie formatów archiwów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: 7-Zip 4.57

dodał: ~lol , 16.05.2009

lol

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kompresory plików


Kategorie