Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VMware Player 4.0.2 Build 591240

Kategoria: Emulatory
Producent: VMware Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 20.10.2010
Data modyfikacji: 25.01.2012
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 522

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis VMware Player 4.0.2 Build 591240

VMware Player 4.0.2 to aplikacja przeznaczona dla każdego, kto potrzebuje uruchomić wirtualne maszyny z 32 lub 64-bitowym systemem operacyjnym. Aby stworzyć obrazy takich maszyn, należy użyć programów VMare Workstation, ESX Server, GSX Server, Symantec LiveState Reciocery. Dostępny za darmo VMware Player pozwala na uruchomienie na jednej maszynie programów działających na różnych systemach operacyjnych. Jakie korzyści? Choćby poznawanie oprogramowania czy testowanie go.

Download VMware odbywa się poprzez stronę producenta. Można przejść na nią, klikając poniższy link. Bezpłatna aplikacja pozwoli oczywiście na powrót do wcześniejszego stanu systemu, przenoszenie plików pomiędzy nimi, a dla ułatwienia pracy sama dostosuje zajmowaną pamięć. Dodatkowo korzysta z wirtualnych napędów, można podłączać urządzenia USB i interfejsy sieciowe. Kolejną atrakcją jest fakt, że na stronie producenta znajduje się skonfigurowane na potrzeby wirtualnych maszyn oprogramowanie – mamy tu między innymi MySQL, Oracle, RedHat, Novell i SpikeSource.

Aplikacja dostępna jest na dwa systemy operacyjne. Możemy używać VMware Player na Windows 7, Vista i XP. Jest też możliwość używania VMWare na Linux.  O wyborze wersji decydujemy na stronie producenta przed pobraniem instalki.  Program jest darmowy dla użytkowników prywatnych. Zabronione jest używanie go w celach komercyjnych. Jeśli wiec ktoś potrzebuje takiego właśnie oprogramowania, wystarczy kliknąć w poniższy link.

A jak prezentuje się program w działaniu, można zobaczyć to na zamieszczonych w galerii przy opisie zrzutach ekranu. W sieci można znaleźć także filmiki instruktażowe, ukazujące działanie aplikacji.

Podobne Emulatory

 • Qemulator 0.5

  Jest to znakomita aplikacja do emulowania pracy wielu systemów operacyjnych.

 • VMware Server 1.0.5

  VMware Server to popularny pakiet do wirtualizacji systemów.

 • VirtualBox OSE 1.6.2

  VirtualBox OSE to bardzo popularny wśród użytkowników domowych program do wirtualizacji.

 • Virtual Machine Manager 0.5.4

  Virtual Machine Manager jest prostą aplikacją do zarządzania wirtualnymi maszynami.

 • QEMU 0.10.6

  QEMU jest to aplikacja do emulowania środowiska sprzętowego dla systemu Linux.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VMware Player 4.0.2 Build 591240Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Emulatory


Kategorie