Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VirtualBox 4.2

Kategoria: Emulatory napędów
Producent: Oracle Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.06.2011
Data modyfikacji: 20.12.2012
Rozmiar: 92,9 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 530

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis VirtualBox 4.2

VirtualBox jest to pierwszy na rynku profesjonalny program do obsługi wirtualnych maszyn, od pewnego czasu jest on dostępny również bezpłatnie.

Zastosowane w aplikacji rozwiązania pozwalają każdemu na dowolne dostosowywanie programu do własnych potrzeb. Obecnie VirtualBox pracuje zarówno na 32 oraz 64-bitowych systemach Windows jak i Linux. Obsługuje wiele rodzai wirtualnych systemów. Między innymi Windows NT 4.0/2000/XP/2003/Vista, Linux (2.4 i 2.6), DOS/Windows 3.x oraz OpenBSD. VirtualBox dostępny jest również w wersji dla firm - jest ona płatna i licencjonowana na powszechnych zasadach.

Wersja bezpłatna VirtualBox także może być używana komercyjnie, ale tylko do celów testowych. Oprócz tego nie ma w niej pewnych funkcji, które są przydatne głównie dla firm.

Podobne Emulatory napędów

 • DAEMON Tools Pro Advanced

  DAEMON Tools Pro Advance to rozbudowana wersja niezwykle popularnego emulatora napedów wirtualnych. Teraz za darmo na Pobierz.pl

 • DAEMON Tools Lite

  DAEMON Tools Lite to jeden z najbardziej zaawansowanych programów emulujących napędy CD i DVD. Prostota działania i efektywność sprawiają, że jest to jeden z najpopularniejszych emulatorów napędów CD/DVD.

 • WinToFlash

  WinToFlash to niezwykle przydatna aplikacja za pomocą której każdy użytkownik będzie w stanie stworzyć bootowalny dysk systemowy przy użyciu dowolnej pamięci zewnętrznej flash (popularne pendrive'y).

 • VirtualDVD

  Bardzo przydatny i w pełni darmowy program przeznaczony do tworzenia wirtualnych napędów CD, DVD oraz Blu-ray.

 • Magic ISO Maker 5.5

  Magic ISO Maker 5.5 jest programem do tworzenia i zarządzania obrazami płyt CD/DVD. Program pozwala m.in. tworzyć, edytować i wypalać obrazy płyt.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VirtualBox 4.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie