Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Virtual CloneDrive 5.4.4.0

Kategoria: Emulatory napędów
Producent: SLYSOFT
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.02.2010
Rozmiar: 1530 KB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 2674

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Virtual CloneDrive 5.4.4.0

Virtual CloneDrive 5.4.4.0 to program, na którym można stworzyć dysk wirtualny. Program Virtual CloneDrive obsługuje, między innymi, formaty ISO, BIN i CCD. Można w nim stworzyć do ośmiu obrazów płyt i oszczędzić czas potrzebny na szukanie płytek. Dodatkowo, Program Virtual CloneDrive zapamiętuje zainstalowane obrazy i po ponownym uruchomieniu komputera są one nadal widoczne w wirtualnym napędzie.

Aby wykorzystać dysk wirtualny należy stworzyć obrazy płyt CD i DVD, które można w nim „odtwarzać”. Istnieje szereg programów służących do tworzenia obrazów płyt – znajdziesz je w dziale Emulatory Napędów. Wiele z tych programów jest bezpłatna, tak jak Virtual CloneDrive. Download  Virtual CloneDrive - kliknij zielony przycisk pod tekstem.

Wersja językowa
Virtual CloneDrive posiada menu pl. Nie jest wymagane dla Virtual CloneDrive specjalne spolszczenie – wystarczy wejść do zakładki Languages i zmienić język na Polish.

Licencja
Virtual CloneDrive jest darmowy - można go pobrać na licencji freeware.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne, na jakich działa Virtual CloneDrive to: Windows Vista, Windows 98, Windows ME, Windows 2000, Windows XP i Windows 7. Virtual CloneDrive obsługuje Windows 7 w wersji 32- i 64-bit.

Uwaga!
Aby używać Virtual CloneDrive na XP lub 2000 należy mieć uprawnienia administratora.

Wymagania sprzętowe
Procesor minimum 500 MHz (rekomendowany 1 GHz) oraz 128 MB RAM (rekomendowane 256 MB).

Ściągnij Virtual CloneDrive za free już teraz. Jeśli szukasz programu posobnego do Virtual CloneDrive, pobierz go z działu Emulatory Napędów.


Podobne Emulatory napędów

 • DAEMON Tools Lite

  DAEMON Tools Lite to jeden z najbardziej zaawansowanych programów emulujących napędy CD i DVD. Prostota działania i efektywność sprawiają, że jest to jeden z najpopularniejszych emulatorów napędów CD/DVD.

 • Magic ISO Maker 5.5

  Magic ISO Maker 5.5 jest programem do tworzenia i zarządzania obrazami płyt CD/DVD. Program pozwala m.in. tworzyć, edytować i wypalać obrazy płyt.

 • Nox App Player

  Bezpłatny program pełniący funkcję emulatora umożliwiającego uruchamianie aplikacji znanych z systemu Google Android na komputerze z systemem operacyjnym Windows.

 • VirtualDVD

  Bardzo przydatny i w pełni darmowy program przeznaczony do tworzenia wirtualnych napędów CD, DVD oraz Blu-ray.

 • WinToFlash

  WinToFlash to niezwykle przydatna aplikacja za pomocą której każdy użytkownik będzie w stanie stworzyć bootowalny dysk systemowy przy użyciu dowolnej pamięci zewnętrznej flash (popularne pendrive'y).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Virtual CloneDrive 5.4.4.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie