Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Virtual CloneDrive 5.4.0.6

Kategoria: Emulatory napędów
Producent: Elaborate Bytes AG
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.08.2008
Rozmiar: 1,2 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 1890

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Virtual CloneDrive 5.4.0.6

Virtual CloneDrive to emulator wirtualnych napędów CD/DVD pozwalających korzystać z obrazów płyt przechowywanych na dysku.

Program ten jest całkowicie bezpłatny i posiada polską wersję językową (by ją uruchomić konieczne jest wybranie języka polskiego w zakładce "language" ustawień programu). Aplikacja umożliwia obsługę do 8 wirtualnych, zachowujących wszystkie właściwości stacji fizycznych, napedów jednocześnie. Obsługa aplikacji jest niezwykle prosta i sprowadza się jedynie do kilku kliknięć myszy.

Podobne Emulatory napędów

 • Nox App Player

  Bezpłatny program pełniący funkcję emulatora umożliwiającego uruchamianie aplikacji znanych z systemu Google Android na komputerze z systemem operacyjnym Windows.

 • DAEMON Tools Lite

  DAEMON Tools Lite to jeden z najbardziej zaawansowanych programów emulujących napędy CD i DVD. Prostota działania i efektywność sprawiają, że jest to jeden z najpopularniejszych emulatorów napędów CD/DVD.

 • VirtualDVD

  Bardzo przydatny i w pełni darmowy program przeznaczony do tworzenia wirtualnych napędów CD, DVD oraz Blu-ray.

 • Magic ISO Maker 5.5

  Magic ISO Maker 5.5 jest programem do tworzenia i zarządzania obrazami płyt CD/DVD. Program pozwala m.in. tworzyć, edytować i wypalać obrazy płyt.

 • DAEMON Tools Pro Advanced

  DAEMON Tools Pro Advance to rozbudowana wersja niezwykle popularnego emulatora napedów wirtualnych. Teraz za darmo na Pobierz.pl


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Virtual CloneDrive 5.4.0.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie