Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Virtual CD-ROM Control Panel 2.0.1.1

Kategoria: Emulatory napędów
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.08.2008
Rozmiar: 60 kB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1500

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Virtual CD-ROM Control Panel 2.0.1.1


Virtual CD-ROM Control Panel to darmowa aplikacja służąca do emulowania napędów CD-ROM. Pogram potrafi obsługiwać kilka napędów jednocześnie i pobierać obrazy płyt z plików ISO. Jego główne zalety to szybkość, prostota i minimalny rozmiar. Nie jest dostępny Virtual CD-ROM Control Panel w menu pl. Brak wersji polskiej powinien zrekompensować fakt, że Virtual CD-ROM Control Panel jest całkowicie free.

Licencja
Microsoft oferuje Virtual CD-ROM Control Panel i download jego pliku instalacyjnego na licencji freeware – czyli bezpłatnie.

Wymagania systemowe
Virtual CD-ROM Control Panel działa na Windows 200 i Windows XP.

Ściągnij i wypróbuj Virtual CD-ROM Control Panel już teraz. Oprócz Virtual CD-ROM Control Panel pobierz inne emulatory napędów.


Podobne Emulatory napędów

 • DAEMON Tools Lite

  DAEMON Tools Lite to jeden z najbardziej zaawansowanych programów emulujących napędy CD i DVD. Prostota działania i efektywność sprawiają, że jest to jeden z najpopularniejszych emulatorów napędów CD/DVD.

 • Magic ISO Maker 5.5

  Magic ISO Maker 5.5 jest programem do tworzenia i zarządzania obrazami płyt CD/DVD. Program pozwala m.in. tworzyć, edytować i wypalać obrazy płyt.

 • Nox App Player

  Bezpłatny program pełniący funkcję emulatora umożliwiającego uruchamianie aplikacji znanych z systemu Google Android na komputerze z systemem operacyjnym Windows.

 • Alcohol 52% 2.0

  Alcohol 52% to uproszczona wersja komercyjnej edycji tego programu, a mianowicie Alcohol 120%, która umożliwia tworzenie kopii zapasowych nośników CD/DVD, a także emulację napędów.

 • WinToFlash

  WinToFlash to niezwykle przydatna aplikacja za pomocą której każdy użytkownik będzie w stanie stworzyć bootowalny dysk systemowy przy użyciu dowolnej pamięci zewnętrznej flash (popularne pendrive'y).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Virtual CD-ROM Control Panel 2.0.1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie