Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Virtual CD 9.2.0.1

Kategoria: Emulatory napędów
Producent: H+H Software GmbH
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 08.08.2008
Rozmiar: 58 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 2099

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis Virtual CD 9.2.0.1

Virtual CD 9.2 jest doskonałą i szybką aplikacją do emulowania napędów CD/DVD i odczytywania zapisanych na dysku obrazów płyt. Program umożliwia obsługę kilku wirtualnych napędów jednocześnie. Odczytywanie płyt w ten sposób oszczędza mnóstwo czasu – nie tylko nie musisz szukać płyt CD ale płyty uruchamiane z napędów wirtualnych działają o wiele szybciej niż w napędzie CD/DVD. Przekonaj się jak szybko pracuje się z emulatorem napędów. Wypróbuj Virtual CD – pobierz za darmo.

Instalacja Virtual CD i jego download jest świetnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy nie posiadają oryginalnych nośników filmów, muzyki czy gier, jedynie zapisane na dysku obrazy ISO. Virtual CD nie działa po polsku ale przyjazny interfejs pozwala szybko zorientować się w obsłudze. Dostępny tutaj Virtual CD to pełna wersja a jego możliwości obejmują: obsługę napędów flash, kreator porównywania płyty fizycznej z wirtualnym obrazem, funkcję przechwycenia stanu wszystkich napędów wirtualnych oraz sortowanie napędów wirtualnych według kryteriów użytkownika. Pobierz Virtual CD – darmowy emulator napędów CD/DVD.

Licencja
Virtual CD 9.2 full jest dostępny na licencji adware czyli za darmo, jednak w oknie programu wyświetlane są reklamy. Jeśli spotkałeś się z Virtual CD na licencji trial, możesz pobrać jeszcze nowszą wersje programu Virtual CD 10.1.

Wymagania systemowe
Virtual CD 9.2 jest kompatybilny z następującymi systemami Windows: XP, Vista, 98, ME, 2000. Virtual CD na Windows 7 znajdziesz w dziale emulatory napędów. Nie przygotowano wersji Virtual CD na Linux i Mac OS X. Nie jest dostępny Virtual CD w wersji pl.

Pobierz Virtual CD za darmo. Podobne do Virtual CD programy za free znajdziesz w dziale Narzędzia / Emulatory napędów.

Podobne Emulatory napędów

 • VirtualBox

  VirtualBox jest to pierwszy na rynku profesjonalny program do obsługi wirtualnych maszyn, od pewnego czasu jest on dostępny również bezpłatnie.

 • DAEMON Tools Pro Advanced

  DAEMON Tools Pro Advance to rozbudowana wersja niezwykle popularnego emulatora napedów wirtualnych. Teraz za darmo na Pobierz.pl

 • VirtualDVD

  Bardzo przydatny i w pełni darmowy program przeznaczony do tworzenia wirtualnych napędów CD, DVD oraz Blu-ray.

 • Magic ISO Maker 5.5

  Magic ISO Maker 5.5 jest programem do tworzenia i zarządzania obrazami płyt CD/DVD. Program pozwala m.in. tworzyć, edytować i wypalać obrazy płyt.

 • Alcohol 52% 2.0

  Alcohol 52% to uproszczona wersja komercyjnej edycji tego programu, a mianowicie Alcohol 120%, która umożliwia tworzenie kopii zapasowych nośników CD/DVD, a także emulację napędów.

Inne informacje

Najnowasza wersja programu to virtual cd 9.2 0.1, ma wbudowany virtual drive cd oraz opcje image cd. Pozwala na cd copy przy użyciu cd key. Wyposażony jest w cd serial, cd serial number oraz iso cd. virtual drive cd pozwala przy użyciu cd key emulować napędy CD/DVD

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Virtual CD 9.2.0.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie