Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Virtual CD 10.1

Kategoria: Emulatory napędów
Producent: H+H Software GmbH
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 18.01.2010
Rozmiar: 103 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, 7
Liczba pobrań: 386

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Virtual CD 10.1

Virtual CD to emulator napędów CD, DVD, Blu-ray i HD DVD. Emulator jest programem pomocnym na kilka sposobów: nie trzeba marnować czasu na szukanie i uruchamianie płytek, odczyt danych z emulatora jest szybszy a nośniki fizyczne nie zużywają się. Dzięki ulepszonym algorytmom najnowszy Virtual CD odczytuje dane jeszcze szybciej. Virtual CD po polsku nie jest dostępny. Virtual CD za darmo można używać w postaci wersji ewaluacyjnej przez 30 dni.

Istnieje możliwość stworzenia pliku ISO i zachowanie go w Virtual CD czyli nagranie wirtualnej płyty. Virtual CD pozwala też nagrywać fizyczne nośniki CD, DVD i Blu-ray. Virtual CD przedstawia napędy (drive) na pulpicie ikony wszystkich wirtualnych, ale także fizycznych napędów dla wygodnego dostępu. Bezpieczeństwo poufnych danych można zwiększyć poprzez szyfrowanie. Virtual CD oferuje download za free - kliknij zielony przycisk pod tekstem.

Pierwszą zmianą w najnowszym Virtual CD 10 jest oczywiście odnowiony interfejs – na szczególną uwagę zasługują lepsze opcje szukania i sortowania oraz lepszy dostęp do podstawowych komend programu. Nowością jest możliwość skojarzenia podwójnego kliknięcia z dowolną czynnością. Najnowszy Virtual CD pozwala konwertować płyty audio CD w popularne pliki MP3 lub OGG. Producent Virtual CD, na swej stronie internetowej, oferuje za free video poradniki tłumaczące krok po kroku każdą z funkcji programu. Przypominamy – aby znaleźć oryginalne oprogramowanie pamiętaj o poprawnej pisowni, kolejności i pisaniu rozdzielnym, błędne pisownie to: VirtualCD, CD Virtual.

Licencja i cena
Niestety, Virtual CD to nie freeware. Za darmo można go używać tylko 30 dni na licencji trial. Po tym okresie konieczne wykupienie klucza rejestracyjnego. Według cennika oficjalnego sklepu koszt jednostanowiskowej wersji na jeden rok to 29.95 euro. Dogodny rabat daje zakupienie za 59.95 euro licencji na pięć stanowisk. Szczegóły znajdziesz w sklepie online producenta.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne, z jakimi kompatybilny jest Virtual CD: Vista, XP, 2003 oraz Server 2008. Od tej edycji prowadzono także współpracę Virtual CD z Windows 7.  Nie jest dostępny Virtual CD w wersji pl. Virtual CD działa na Windows. Nie ma wersji Virtual CD na Linux, w tym na Ubuntu.

Wypróbuj za free Virtual CD. Najnowsza wersja Virtual CD 10.1 do pobrania już teraz. Oprócz Virtual CD oferujemy najlepszy software każdego rodzaju – sprawdź.

Podobne Emulatory napędów

 • VirtualBox

  VirtualBox jest to pierwszy na rynku profesjonalny program do obsługi wirtualnych maszyn, od pewnego czasu jest on dostępny również bezpłatnie.

 • VirtualDVD

  Bardzo przydatny i w pełni darmowy program przeznaczony do tworzenia wirtualnych napędów CD, DVD oraz Blu-ray.

 • Nox App Player

  Bezpłatny program pełniący funkcję emulatora umożliwiającego uruchamianie aplikacji znanych z systemu Google Android na komputerze z systemem operacyjnym Windows.

 • WinToFlash

  WinToFlash to niezwykle przydatna aplikacja za pomocą której każdy użytkownik będzie w stanie stworzyć bootowalny dysk systemowy przy użyciu dowolnej pamięci zewnętrznej flash (popularne pendrive'y).

 • Magic ISO Maker 5.5

  Magic ISO Maker 5.5 jest programem do tworzenia i zarządzania obrazami płyt CD/DVD. Program pozwala m.in. tworzyć, edytować i wypalać obrazy płyt.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Virtual CD 10.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie