Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PowerISO 4.6

Kategoria: Emulatory napędów
Producent: PowerISO Computing, Inc
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.02.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2974

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis PowerISO 4.6


PowerISO to program obsługujący obrazy płyt CD/DVD. Program pozwala emulować wirtualny napęd oraz edytować obrazy płyt. PowerISO posiada menu pl. W PowerISO można tworzyć, pakować i rozpakowywać, szyfrować pliki obrazów, wymazywać dane z płyt CD/DVD-RW, tworzyć i rippowac płyty audio CD. Przyjazny interfejs, obsługa „przeciągnij i upuść” oraz wklejania ze schowka sprawiają, że program jest wygodny w obsłudze. Program obsługuje następujące formaty: ISO, BIN/CUE, BIN, IMA/IMG, CIF, NRG, IMG/CCD, MDF/MDS, VCD, VaporCD, P01/MD1/XA, VDI, C2D, BWI/BWT, CDI, TAO/DAO, PDI, DMG oraz systemy plików FAT12, FAT16, FAT32, NTFS. PowerISO można pobrać free i używać z ograniczeniem do 300MB tworzonego obrazu płyty.

Licencja
PowerISO nie jest freeware. Licencja na jakiej można za darmo używać PowerISO to trial. Power ISO  można używać bez ograniczeń czasowych, jednak wersja ta pozwala utworzyć obrazy do 300MB. Wykupienie licencji PowerISO daje dożywotni download aktualizacji. Cena rejestracji to 29.95 USD.

Wymagania systemowe
Obsługiwane systemy operacyjne 32-bitowe to: Windows 98, Windows Me, Windows 2000. Systemy w wersjach 32- i 64-bitowych, z jakimi kompatybilny jest PowerISO: Vista, Windows 7, Windows XP, Windows 2003, Windows 2008. jeśli potrzebujesz PowerISO na Linux lub Mac OS X pobierz darmowe wersje ze strony producenta PowerISo, dział Download "poweriso.com/download.htm".

Wymagania sprzętowe
Procesor Intel Pentium 166MHz lub lepszy, 64MB RAM, 10MB wolnego miejsca na dysku. PowerISO w wersji pl działa od chwili instalacji.

Wypróbuj PowerISO – download za darmo. Oprócz PowerISO pobierz za free inne emulatory napędów z działu Narzędzia.


Podobne Emulatory napędów

 • VirtualBox

  VirtualBox jest to pierwszy na rynku profesjonalny program do obsługi wirtualnych maszyn, od pewnego czasu jest on dostępny również bezpłatnie.

 • WinToFlash

  WinToFlash to niezwykle przydatna aplikacja za pomocą której każdy użytkownik będzie w stanie stworzyć bootowalny dysk systemowy przy użyciu dowolnej pamięci zewnętrznej flash (popularne pendrive'y).

 • PowerISO

  PowerISO 4.9 to aplikacja przeznaczona do wykonywania przeróżnych operacji na obrazach płyt. Obsługiwane formaty to ISO, BIN, NRG, CDI, DAA, MDF, IMG, a mamy tu też wsparcie dla wirtualnych dysków utworzonych w takich programach jak Virtual PC (VHD).

 • VirtualDVD

  Bardzo przydatny i w pełni darmowy program przeznaczony do tworzenia wirtualnych napędów CD, DVD oraz Blu-ray.

 • Alcohol 52% 2.0

  Alcohol 52% to uproszczona wersja komercyjnej edycji tego programu, a mianowicie Alcohol 120%, która umożliwia tworzenie kopii zapasowych nośników CD/DVD, a także emulację napędów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PowerISO 4.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie