Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PowerISO 4.9

Kategoria: Emulatory napędów
Producent: PowerISO Computing Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 21.01.2011
Data modyfikacji: 16.11.2011
Rozmiar: 1.55 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 5392

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis PowerISO 4.9

PowerISO 4.9 to aplikacja przeznaczona do wykonywania przeróżnych operacji na obrazach płyt. Obsługiwane formaty to ISO, BIN, NRG, CDI, DAA, MDF, IMG, a mamy tu też wsparcie dla wirtualnych dysków utworzonych w takich programach jak Virtual PC (VHD), VMWare (VMDK) i VirtualBox (VDI). Wspomniane operacje to między innymi konwertowanie, kompresowanie, edycja, szyfrowanie i oczywiście tworzenie obrazów. Przyda się to do wykonywania kopii zapasowych płyt, a także przetwarzania już istniejących obrazów. Nie jest to jednak program darmowy, jednak o jego pełnej funkcjonalności można przekonać się samemu, wykonując download PowerISO z tej strony. Jest to wersja demo, która od pełnej różni się tym, że pozwala na obsługę tylko plików .iso, których rozmiar nie przekracza 300 MB. Poza tym posiada wszystkie te same funkcje, co i pełna wersja.

Pobierz więc PowerISO w wersji demo i zobacz, co potrafi. Poza wymienionymi już funkcjami może posłużyć on także do montowania płyt w wirtualnych napędach, przygotowywania kompilacji, czy też tworzenia samo startujących plików .iso. Jako że jest to wydanie PowerISO pl, nikt nie będzie mieć problemów z jego obsługą. A warto dodać, że aplikację tą można zintegrować z powłoką systemową i menu kontekstowym, więc będzie dostępna w każdej chwili. Dla wygody użytkownika dodano tu także możliwość kopiowania i wklejania danych z clipboardu (czyli schowka). Można też przerzucić je za pomocą metody przeciągania.

To wszystko sprawia, że praca z PowerISO jest bardzo wygodna i wydajna. Można przekonać się o tym, pobierając wersję demo aplikacji z naszej strony.

­Certyfikat___pl

Podobne Emulatory napędów

 • WinToFlash

  WinToFlash to niezwykle przydatna aplikacja za pomocą której każdy użytkownik będzie w stanie stworzyć bootowalny dysk systemowy przy użyciu dowolnej pamięci zewnętrznej flash (popularne pendrive'y).

 • VirtualDVD

  Bardzo przydatny i w pełni darmowy program przeznaczony do tworzenia wirtualnych napędów CD, DVD oraz Blu-ray.

 • DAEMON Tools Pro Advanced

  DAEMON Tools Pro Advance to rozbudowana wersja niezwykle popularnego emulatora napedów wirtualnych. Teraz za darmo na Pobierz.pl

 • Magic ISO Maker 5.5

  Magic ISO Maker 5.5 jest programem do tworzenia i zarządzania obrazami płyt CD/DVD. Program pozwala m.in. tworzyć, edytować i wypalać obrazy płyt.

 • DAEMON Tools Lite

  DAEMON Tools Lite to jeden z najbardziej zaawansowanych programów emulujących napędy CD i DVD. Prostota działania i efektywność sprawiają, że jest to jeden z najpopularniejszych emulatorów napędów CD/DVD.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PowerISO 4.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie