Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PearPC 0.40

Kategoria: Emulatory napędów
Producent: Sebastian Biallas
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 18.08.2008
Rozmiar: 400 kB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 881

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis PearPC 0.40

PearPC 0.40 to zaawansowany emulator Mac OSX pozwalający na uruchomienie systemu Mac os na komputerze z zainstalowanym systemem Windows. PearPC 0.40 to najnowsza wersja programu dzięki której w czasie rzeczywistym możemy pracować w emulowanym systemie. Nie do końca dopracowana jest jeszcze obsługa kart graficznych oraz napędów CD ale projekt jest cały czas uaktualniany.

Niestety nie istnieje PearPC 0.40 w wersji pl co oznacza że program dostępny jest jedynie po angielsku. Rozczarowaniem może być również to że niestety nie odpalimy PearPC 0.40 pod Windows 7. Dzięki rozpowszechnianiu w oparciu o system licencji GNU GPL PearPC 0.40 jest programem free. Nie musimy się więc martwić o łamanie umowy licencyjnej.

Program przeznaczony jest jedynie dla środowiska Windows w związku z czym niemożliwe jest uruchomienie Pearpc w środowisku Ubuntu. Jeśli chcemy wypróbować to dające wiele możliwości narzędzie najlepiej wpisać do wyszukiwarki hasło Pearpc download. Warto też poszukać na forach instrukcji odpalenia programu ponieważ dla początkujących użytkowników proces może być dość skomplikowany. Jeśli jednak nie posiadając komputera Appel chcemy się przekonać czy będzie dla nas odpowiedni jest to doskonały sposób.

Podobne Emulatory napędów

 • Magic ISO Maker 5.5

  Magic ISO Maker 5.5 jest programem do tworzenia i zarządzania obrazami płyt CD/DVD. Program pozwala m.in. tworzyć, edytować i wypalać obrazy płyt.

 • DAEMON Tools Lite

  DAEMON Tools Lite to jeden z najbardziej zaawansowanych programów emulujących napędy CD i DVD. Prostota działania i efektywność sprawiają, że jest to jeden z najpopularniejszych emulatorów napędów CD/DVD.

 • DAEMON Tools Pro Advanced

  DAEMON Tools Pro Advance to rozbudowana wersja niezwykle popularnego emulatora napedów wirtualnych. Teraz za darmo na Pobierz.pl

 • PowerISO

  PowerISO 4.9 to aplikacja przeznaczona do wykonywania przeróżnych operacji na obrazach płyt. Obsługiwane formaty to ISO, BIN, NRG, CDI, DAA, MDF, IMG, a mamy tu też wsparcie dla wirtualnych dysków utworzonych w takich programach jak Virtual PC (VHD).

 • VirtualBox

  VirtualBox jest to pierwszy na rynku profesjonalny program do obsługi wirtualnych maszyn, od pewnego czasu jest on dostępny również bezpłatnie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PearPC 0.40Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie