Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Original CD Emulator PE 2.30

Kategoria: Emulatory napędów
Producent: ZTekWare Computing Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 18.08.2008
Rozmiar: 3,25 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT, 7
Liczba pobrań: 1347

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Original CD Emulator PE 2.30

Original CD Emulator PE to kolejny program pozwalający nam stworzyć wirtualny napęd na naszym komputerze. Dzięki rozbudowanym możliwością możemy również nagrywać płyty CD oraz DVD. Wszystko to jest opakowane w zgrabne i intuicyjne menu dzięki czemu obsługa programu jest prosta i przyjemna. Nie znajdziemy Original CD Emulator PE 2.30 w wersji pl co może być lekkim utrudnieniem dla osób słabiej znających język angielski. Automatycznie następująca emulacja płyt CD po zamontowaniu obrazu w napędzie sprawia że praca z programem staję się przyjemniejsza. 

Emulator pozwala nam na stworzenie do 21 wirtualnych napędów. Wszystkich użytkowników najnowszego systemu od Microsoft z pewnością ucieszy fakt że Original CD Emulator PE 2.30 działa pod Windows 7. Original CD Emulator pozwala na zrzucanie całych płyt na nasz twardy dysk a dzięki temu że w program wbudowany jest emulator DVD możemy później bez problemu przeglądać zawartość oraz odtwarzać obraz bezpośrednio z twardego dysku. Program  Original CD Emulator PE 2.30 nie jest free jest rozpowszechniany na licencji shareware a za pełną wersje musimy zapłacić niecałe 35 $. Znalezienie i ściągnięcie programu najłatwiejsze jest po wpisaniu w wyszukiwarkę   hasła  Original CD Emulator PE 2.30 download.

Podobne Emulatory napędów

 • WinToFlash

  WinToFlash to niezwykle przydatna aplikacja za pomocą której każdy użytkownik będzie w stanie stworzyć bootowalny dysk systemowy przy użyciu dowolnej pamięci zewnętrznej flash (popularne pendrive'y).

 • PowerISO

  PowerISO 4.9 to aplikacja przeznaczona do wykonywania przeróżnych operacji na obrazach płyt. Obsługiwane formaty to ISO, BIN, NRG, CDI, DAA, MDF, IMG, a mamy tu też wsparcie dla wirtualnych dysków utworzonych w takich programach jak Virtual PC (VHD).

 • VirtualBox

  VirtualBox jest to pierwszy na rynku profesjonalny program do obsługi wirtualnych maszyn, od pewnego czasu jest on dostępny również bezpłatnie.

 • Magic ISO Maker 5.5

  Magic ISO Maker 5.5 jest programem do tworzenia i zarządzania obrazami płyt CD/DVD. Program pozwala m.in. tworzyć, edytować i wypalać obrazy płyt.

 • DAEMON Tools Lite

  DAEMON Tools Lite to jeden z najbardziej zaawansowanych programów emulujących napędy CD i DVD. Prostota działania i efektywność sprawiają, że jest to jeden z najpopularniejszych emulatorów napędów CD/DVD.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Original CD Emulator PE 2.30Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie