Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nox App Player 2.3

Kategoria: Emulatory napędów
Producent: bignox.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.09.2015
Rozmiar: 247 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 70

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Nox App Player 2.3

Nox App Player to bezpłatny program, dzięki któremu na komputerze lub laptopie z systemem Windows uruchomimy aplikacje przeznaczone na smartfona z systemem Google Android. Mogą to być między innymi gry, które w większości przypadków są dostępne za darmo w sklepie Google Play. 

Program Nox App Player bazuje na systemie Google Android 4.4.2. i jest w pełni kompatybilny nawet z najnowszym systemem operacyjnym Windows 10, jak również z procesorami x86 czy też AMD. Co ciekawe, emulator jest zintegrowany ze sklepem Google Play, dzięki czemu pobieranie i instalowanie aplikacji jest proste i bezproblemowe. Oczywiście możemy instalować nie tylko ciekawe gry, ale również przydatne aplikacje i programy przydatne np. podczas ćwiczeń, w podróży itp. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy często podróżują np. z laptopem.

Miłośnicy gier z pewnością docenią możliwość skorzystania z kontrolera podłączonego do komputera, jak również mikrofonu, słuchawek czy kamery, dzięki czemu korzystanie z mobilnych aplikacji będzie wygodne i bezproblemowe. Ponadto w grach można korzystać z klawiatury i myszki, co z pewnością poprawi wyniki np. w grach FPP itp. Jakby tego było mało, program Nox App Player umożliwia korzystanie z kilku aplikacji jednocześnie np. gry, mapy, komunikatora itp. Użytkownik może również dostosować ustawienia procesora, pamięci RAM czy rozdzielczości ekranu do własnych preferencji. 

Podobne Emulatory napędów

 • WinToFlash

  WinToFlash to niezwykle przydatna aplikacja za pomocą której każdy użytkownik będzie w stanie stworzyć bootowalny dysk systemowy przy użyciu dowolnej pamięci zewnętrznej flash (popularne pendrive'y).

 • PowerISO

  PowerISO 4.9 to aplikacja przeznaczona do wykonywania przeróżnych operacji na obrazach płyt. Obsługiwane formaty to ISO, BIN, NRG, CDI, DAA, MDF, IMG, a mamy tu też wsparcie dla wirtualnych dysków utworzonych w takich programach jak Virtual PC (VHD).

 • DAEMON Tools Pro Advanced

  DAEMON Tools Pro Advance to rozbudowana wersja niezwykle popularnego emulatora napedów wirtualnych. Teraz za darmo na Pobierz.pl

 • VirtualBox

  VirtualBox jest to pierwszy na rynku profesjonalny program do obsługi wirtualnych maszyn, od pewnego czasu jest on dostępny również bezpłatnie.

 • Magic ISO Maker 5.5

  Magic ISO Maker 5.5 jest programem do tworzenia i zarządzania obrazami płyt CD/DVD. Program pozwala m.in. tworzyć, edytować i wypalać obrazy płyt.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Nox App Player 2.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie