Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MagicISO Maker 5.5 build 276

Kategoria: Emulatory napędów
Producent: MagicISO
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 18.08.2008
Rozmiar: 2.92 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 7072

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis MagicISO Maker 5.5 build 276

MagicISO Maker 5 build 276 to rozbudowana aplikacja do tworzenia i zarządzania obrazami płyt CD/DVD. Program ten pozwala m.in. na tworzenie, edycję, a także „wypalanie” obrazów płyt. Najnowsza wersja MagicISO 5.5 build 276  pozwala również na konwersję obrazów o formatach np. BIN, NRG, IMG, SUB, MDF  do formatu ISO (konwersja ta działa także w przeciwną stronę) oraz edycję plików zawartych w obrazie CD/DVD. Co więcej nowy MagicISO 5.5 build 276 umożliwia także stworzenie samo bootującej płyty CD/DVD, oraz integruje się z Windows Explorer przez co jego obsługa jest dużo prostsza i szybsza. Niestety program MagicISO nie jest po polsku co trochę utrudnia jego obsługę, zwłaszcza początkującym. Niemniej jednak mnogość opcji i intuicyjny interface powodują, że brak języka polskiego nie jest wcale tak odczuwalny.

Po pobraniu MagicISO 5 build 276 dostepnej za free i szybkiej instalacji naszym oczom ukazuje się informacja o licencji programu. Niestety MagicISO nie jest darmowy i aby móc korzystać z jego wszystkich funkcji należy wykupić licencję ze strony www.magiciso.com. Wersja testowa umożliwia zapis obrazu, którego rozmiar nie przekracza 300MB. Dzięki płatnej rejestracji użytkownicy uzyskują dostęp do wszystkich opcji MagicISO 5 build 276 oraz darmowych uaktualnień (free updates). Jest to jeden z najlepszych programów umożliwiających konwersję obrazów dlatego też warto wcisnąć pobierz MagicISO  i przekonać się na własnej skórze o jego możliwościach.
MagicISO Maker nie jest dostępna po polsku, co jednak nie znaczy, że osoby, które mają kłopot ze zrozumieniem jezyka angielskiego nie będą w stanie zainstalować i korzystać z tej aplikacji.


Download MagicISO 5 build 276 dostępny w serwisie pobierz.pl   

Podobne Emulatory napędów

 • VirtualDVD

  Bardzo przydatny i w pełni darmowy program przeznaczony do tworzenia wirtualnych napędów CD, DVD oraz Blu-ray.

 • Magic ISO Maker 5.5

  Magic ISO Maker 5.5 jest programem do tworzenia i zarządzania obrazami płyt CD/DVD. Program pozwala m.in. tworzyć, edytować i wypalać obrazy płyt.

 • DAEMON Tools Lite

  DAEMON Tools Lite to jeden z najbardziej zaawansowanych programów emulujących napędy CD i DVD. Prostota działania i efektywność sprawiają, że jest to jeden z najpopularniejszych emulatorów napędów CD/DVD.

 • PowerISO

  PowerISO 4.9 to aplikacja przeznaczona do wykonywania przeróżnych operacji na obrazach płyt. Obsługiwane formaty to ISO, BIN, NRG, CDI, DAA, MDF, IMG, a mamy tu też wsparcie dla wirtualnych dysków utworzonych w takich programach jak Virtual PC (VHD).

 • WinToFlash

  WinToFlash to niezwykle przydatna aplikacja za pomocą której każdy użytkownik będzie w stanie stworzyć bootowalny dysk systemowy przy użyciu dowolnej pamięci zewnętrznej flash (popularne pendrive'y).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MagicISO Maker 5.5 build 276

dodał: ~Glowa , 18.03.2009

Program nie jest darmowy!

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie