Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ISO Commander 1.6

Kategoria: Emulatory napędów
Producent: TurtleBlast Software
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 24.11.2008
Rozmiar: 980 Kb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 5524

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis ISO Commander 1.6

ISO Commander to program - manager przeznaczony do zarządzania obrazami płyt CD i DVD.

Główne funkcje programu ISO Commander 1.6 to odczyt iso, tworzenie nowych , zmiana i edycja obrazów płyt utworzonych w standardach BIN, ISO, DAO, TAQ. ISO Commander jest niezwykle prosty w obsłudze większość operacji wykonujemy korzystając z intuicyjnego interfejsu drag and drop (ang. przenieś i upuść) Zaznaczyć trzeba że bezproblemowo działa ISO Commander na Windows 7. Program potrafi wykonywać obrazy płyt z plików przechowywanych na dysku twardym naszego komputera, kopiować poszczególne pliki z "wnętrza" zapisanych wcześniej obrazów płyt czy dokonywać konwersji dowolnych formatów na standard ISO. ISO Commander  free posiada również niezwykle przydatną funkcję zgrywania zawartości płyty CD lub DVD i zapisania jej w formacie ISO na dysku twardym - wykonanie tej operacji sprowadza się do jednego kliknięcia myszką.

ISO Commander jest doskonałym i kompleksowym rozwiązaniem w dziedzinie obsługi i zarządzania obrazami płyt, program jest godny polecenia tym, którzy cenią sobie prostotę obsługi i szybkość działania aplikacji. Jeżeli nie wiesz jeszcze w jakim programie tworzyć obrazy iso, to być może Commander po przetestowaniu odpowie Ci na to pytanie. ISO Commander download znajduje się poniżej, jeżeli jednak nie możesz się przekonać do tego urządzenia zapraszam do działu emulatory napędów, gdzie można znaleźć o wiele więcej programów tego typu.

Podobne Emulatory napędów

 • DAEMON Tools Lite

  DAEMON Tools Lite to jeden z najbardziej zaawansowanych programów emulujących napędy CD i DVD. Prostota działania i efektywność sprawiają, że jest to jeden z najpopularniejszych emulatorów napędów CD/DVD.

 • WinToFlash

  WinToFlash to niezwykle przydatna aplikacja za pomocą której każdy użytkownik będzie w stanie stworzyć bootowalny dysk systemowy przy użyciu dowolnej pamięci zewnętrznej flash (popularne pendrive'y).

 • Alcohol 52% 2.0

  Alcohol 52% to uproszczona wersja komercyjnej edycji tego programu, a mianowicie Alcohol 120%, która umożliwia tworzenie kopii zapasowych nośników CD/DVD, a także emulację napędów.

 • PowerISO

  PowerISO 4.9 to aplikacja przeznaczona do wykonywania przeróżnych operacji na obrazach płyt. Obsługiwane formaty to ISO, BIN, NRG, CDI, DAA, MDF, IMG, a mamy tu też wsparcie dla wirtualnych dysków utworzonych w takich programach jak Virtual PC (VHD).

 • DAEMON Tools Pro Advanced

  DAEMON Tools Pro Advance to rozbudowana wersja niezwykle popularnego emulatora napedów wirtualnych. Teraz za darmo na Pobierz.pl


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ISO Commander 1.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie