Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DosBox 0.72

Kategoria: Emulatory napędów
Producent: DosBox
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 18.08.2008
Rozmiar: 1.82 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 2107

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis DosBox 0.72

DosBox 0.72 to doskonałe narzędzie do emulowania systemu operacyjnego dos, klikając download do dosBox 0.72 przekonamy się jak wyglądały stare gry, których teraz nie sposób odpalić,co ciekawe DosBox jest za free. Nikt chyba w latach 90 się nie spodziewał ze rozwój i postęp w branży będzie tak skokowy, owszem mówiło się, że będzie szybki ale że aż tak, to chyba nikt nie przewidział. Z tego faktu wynika dla nas i naszego emulatora dos to, że często gry, które były tworzone w latach 90 zamykały w sobie "kwiat pomysłowości" rodzaju ludzkiego, często zresztą jest tak, że jeżeli do dyspozycji mamy coraz lepsza grafikę i coraz ładniejsza oprawę , sam pomysł, mechanika odchodzą na drugi plan. Poza tym Ci starsi za pomocą  DosBox 0.72 zaspokoją swoją melancholie i doprowadza do równowagi poziom nostalgii za tym co minęło. DosBox 0.72 to również wersja pl. Warto tez odnotować, że dosbox odpalimy także pod środowiskiem linux. DosBox 0.72 stworzono też pod windows 7 ale również wcześniejszy dosbox z problematyczna vista "daje sobie radę". Dos emulator download to najlepszy w swojej klasie(nie ma ich wiele)program dla tych, którzy chcą odpalić "retro" gry a już nie mogą. Na koniec uczulam wszystkich poszukujących żeby nie powtarzalipopularnego błędu i nie poszukiwali programu, wpisując w wyszukiwarkę "Dos Box" - to częsty błąd.

Podobne Emulatory napędów

 • VirtualDVD

  Bardzo przydatny i w pełni darmowy program przeznaczony do tworzenia wirtualnych napędów CD, DVD oraz Blu-ray.

 • VirtualBox

  VirtualBox jest to pierwszy na rynku profesjonalny program do obsługi wirtualnych maszyn, od pewnego czasu jest on dostępny również bezpłatnie.

 • DAEMON Tools Pro Advanced

  DAEMON Tools Pro Advance to rozbudowana wersja niezwykle popularnego emulatora napedów wirtualnych. Teraz za darmo na Pobierz.pl

 • Nox App Player

  Bezpłatny program pełniący funkcję emulatora umożliwiającego uruchamianie aplikacji znanych z systemu Google Android na komputerze z systemem operacyjnym Windows.

 • PowerISO

  PowerISO 4.9 to aplikacja przeznaczona do wykonywania przeróżnych operacji na obrazach płyt. Obsługiwane formaty to ISO, BIN, NRG, CDI, DAA, MDF, IMG, a mamy tu też wsparcie dla wirtualnych dysków utworzonych w takich programach jak Virtual PC (VHD).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DosBox 0.72

dodał: ~Jakub23 , 07.02.2013

Bardzo fajny program . Można sobie zagrać w Need for speed z 1995 i inne gry z \nczasów DOSA :]

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie