Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DAEMON Tools Pro Advanced 5.3

Kategoria: Emulatory napędów
Producent: DT Soft Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.05.2013
Rozmiar: 19 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 183

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis DAEMON Tools Pro Advanced 5.3

Większość posiadaczy komputerów PC z pewnością kojarzy program DAEMON Tools Lite. Ten służy przede wszystkim do odczytu, tworzenia i zarządzania wirtualnymi napędami. Tym razem w serwisie Pobierz.pl możecie dostać trialową wersję odmiany DAEMON Tools Pro Advanced, która w porównaniu do wspomnianej wcześniej, darmowej oferuje szereg dodatkowych funkcji. To, co jest główną cechą prezentowanego narzędzia. Rzecz jasna dostępną także w wersji Lite, to możliwość wirtualnego emulowania popularnych dziś technologii, które zabezpieczają nośniki danych (StarForce, Safedisc, Protect CD, Laserlock, CDCOPS czy Securom). Ważną zaletą jest także możliwość uruchomienia programu wraz ze startem komputera, co daje użytkownikowi możliwość tworzenia tzw. wirtualnych napędów automatycznie. Najnowsza wersja oferuje ponadto na emulowanie aż do 32 urządzeń typu DT i SCSI jednocześnie! Poniżej znajdziecie listę obsługiwanych formatów obrazów płyt:

B6T, MDX, ISO, B5T, ISZ, PPI, CDI, BIN/CUE, APE/CUE, NRG, MDS/MDF, CCD oraz BWT.

DAEMON Tools Pro Advanced daje możliwość dostępu do programu zarówno z poziomu zasobnika systemowego, jak i gadżetu, który tworzy się po instalacji na pulpicie (systemy Windows 7 oraz Windows Vista). Oprogramowanie pozwala także na tworzenie obrazów płyt we wszystkich obsługiwanych (wymienione wcześniej) formatach i zarządzanie nimi.

Nie zabrakło także możliwości:
- stworzenia przez użytkownika obrazów bootowalnych,
- nagrywania opracowanych wcześniej kompilacji z danymi RMPS,
- usuwania zawartości nośnika oraz jego wielokrotny zapis.

Podobne Emulatory napędów

 • Nox App Player

  Bezpłatny program pełniący funkcję emulatora umożliwiającego uruchamianie aplikacji znanych z systemu Google Android na komputerze z systemem operacyjnym Windows.

 • DAEMON Tools Lite

  DAEMON Tools Lite to jeden z najbardziej zaawansowanych programów emulujących napędy CD i DVD. Prostota działania i efektywność sprawiają, że jest to jeden z najpopularniejszych emulatorów napędów CD/DVD.

 • VirtualBox

  VirtualBox jest to pierwszy na rynku profesjonalny program do obsługi wirtualnych maszyn, od pewnego czasu jest on dostępny również bezpłatnie.

 • Magic ISO Maker 5.5

  Magic ISO Maker 5.5 jest programem do tworzenia i zarządzania obrazami płyt CD/DVD. Program pozwala m.in. tworzyć, edytować i wypalać obrazy płyt.

 • VirtualDVD

  Bardzo przydatny i w pełni darmowy program przeznaczony do tworzenia wirtualnych napędów CD, DVD oraz Blu-ray.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DAEMON Tools Pro Advanced 5.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie