Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WinToFlash 0.8

Kategoria: Emulatory napędów
Producent: Novicorp
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.03.2015
Rozmiar: 20,5 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 61

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis WinToFlash 0.8

WinToFlash to niezwykle przydatna aplikacja za pomocą której każdy użytkownik będzie w stanie stworzyć bootowalny dysk systemowy przy użyciu dowolnej pamięci zewnętrznej flash (popularne pendrive'y). Cały proces przebiega niezwykle sprawnie i nie powinien sprawić problemu nawet nieco mniej doświadczonym użytkownikom. Szczególnie za sprawą zaimplementowanego dodatkowego trybu dla początkujących (Wizard mode), który działa na zasadzie kreatora wspierającego poczynania użytkownika niemal na każdym kroku.

Tryb dla zaawansowanych (Advanced mode) pozwala na nieco większą ingerencję oraz konfigurację poszczególnych opcji podczas tworzenia dysku bootowalnego. Warto dodać, że WinToFlash wspiera większość popularnych formatów obrazów płyt: ISO, RAR, ARJ, ZIP, 7z, CAB oraz DMG. Co więcej, aplikacja pozwala na sformatowanie naszego nośnika do popularnych systemów plików FAT16 lub FAT32. Po zakończeniu procesu tworzenia dysku, mamy także możliwość sprawdzenia go pod kątem występowania różnego rodzaju błędów.

Podobne Emulatory napędów

 • PowerISO

  PowerISO 4.9 to aplikacja przeznaczona do wykonywania przeróżnych operacji na obrazach płyt. Obsługiwane formaty to ISO, BIN, NRG, CDI, DAA, MDF, IMG, a mamy tu też wsparcie dla wirtualnych dysków utworzonych w takich programach jak Virtual PC (VHD).

 • VirtualDVD

  Bardzo przydatny i w pełni darmowy program przeznaczony do tworzenia wirtualnych napędów CD, DVD oraz Blu-ray.

 • DAEMON Tools Pro Advanced

  DAEMON Tools Pro Advance to rozbudowana wersja niezwykle popularnego emulatora napedów wirtualnych. Teraz za darmo na Pobierz.pl

 • VirtualBox

  VirtualBox jest to pierwszy na rynku profesjonalny program do obsługi wirtualnych maszyn, od pewnego czasu jest on dostępny również bezpłatnie.

 • DAEMON Tools Lite

  DAEMON Tools Lite to jeden z najbardziej zaawansowanych programów emulujących napędy CD i DVD. Prostota działania i efektywność sprawiają, że jest to jeden z najpopularniejszych emulatorów napędów CD/DVD.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WinToFlash 0.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie