Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VirtualDVD 7.1

Kategoria: Emulatory napędów
Producent: Oh!Soft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.03.2016
Rozmiar: 3,87 MB
System operacyjny: Windows 7, 8, 10
Liczba pobrań: 42

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis VirtualDVD 7.1

VirtualDVD to darmowy i niezwykle przydatny program, za pomocą którego stworzymy wirtualne napędy CD, DVD oraz Blu-ray.  Dzięki niemu zamontujemy do wirtualnego napędu obrazy dysków gier, filmów oraz programów.

Program VirtualDVD poradzi sobie z obsługą praktycznie wszystkich najpopularniejszych obrazów. Mowa o takich formatach jak Alcohol 120% Image (*.mds;*.mdf), Disc Juggler (*.cdi), Instant CD/DVD (*.pdi), Compressed ISO (*.isz), Nero (*.nrg), CloneDVD (*.dvd), CloneCD (*.ccd), CDRWin (*.bin), Cue Sheets (*.cue), CDImage (*.img), ISO (*.iso), BlindRead (*.bwt), BlindWrite (*.b5t; *.b6t) oraz CDSpace6 (*.lcd). 

Za pomocą opisywanego programu możemy stworzyć nawet 24 niezależne napędy wirtualne SCSI. Co więcej, do każdego napędu możemy przypisać dowolną literkę, jak również region DVD, co znacząco ułatwi odtwarzanie filmów. Po instalacji, VirtualDVD dostępny jest z poziomu zasobnika systemowego, podobnie jak inne rozwiązania tego typu. Nie przeszkadza podczas codziennej pracy i jest zawsze pod ręką. 

Z poziomu menu kontekstowego możemy szybko zamontować obraz do wirtualnego napędu oraz przejść do ustawień programu. Obsługa VirtualDVD jest bardzo prosta i intuicyjna, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy bez doświadczenia informatycznego poradzą sobie z obsługą wszystkich funkcji. Ponadto w oknie preferencji znajdziemy możliwości zmiany języka interfejsu programu, ustawienia liczby wirtualnych napędów oraz funkcję uruchamiania aplikacji wraz ze startem systemu operacyjnego. Program udostępniany jest na zasadach bezpłatnej i nieograniczonej licencji. 

Podobne Emulatory napędów

 • Alcohol 52% 2.0

  Alcohol 52% to uproszczona wersja komercyjnej edycji tego programu, a mianowicie Alcohol 120%, która umożliwia tworzenie kopii zapasowych nośników CD/DVD, a także emulację napędów.

 • WinToFlash

  WinToFlash to niezwykle przydatna aplikacja za pomocą której każdy użytkownik będzie w stanie stworzyć bootowalny dysk systemowy przy użyciu dowolnej pamięci zewnętrznej flash (popularne pendrive'y).

 • DAEMON Tools Pro Advanced

  DAEMON Tools Pro Advance to rozbudowana wersja niezwykle popularnego emulatora napedów wirtualnych. Teraz za darmo na Pobierz.pl

 • Nox App Player

  Bezpłatny program pełniący funkcję emulatora umożliwiającego uruchamianie aplikacji znanych z systemu Google Android na komputerze z systemem operacyjnym Windows.

 • VirtualBox

  VirtualBox jest to pierwszy na rynku profesjonalny program do obsługi wirtualnych maszyn, od pewnego czasu jest on dostępny również bezpłatnie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VirtualDVD 7.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie