Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Magic ISO Maker 5.5

Kategoria: Emulatory napędów
Producent: MagicISO Inc
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 12.02.2010
Rozmiar: 2.9 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 7733

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Magic ISO Maker 5.5

Magic ISO Maker 5.5 jest programem do tworzenia i zarządzania obrazami płyt CD/DVD. Program pozwala m.in. tworzyć, edytować i wypalać obrazy płyt. Najnowsza wersja MagicISO 5.5 umożliwia konwersję obrazów o formatach np. BIN, NRG, IMG, SUB, MDF na plik ISO (konwersja ta działa także w przeciwną stronę) oraz edycję plików wchodzących w skład obrazu CD/DVD. W MagicISO 5.5 można stworzyć samobootujące płyty CD/DVD, które integrując się z Windows Explorer przyspieszają obsługę. Wypróbuj Magic ISO Maker – pobierz za darmo.

MagicISO umożliwia tworzenie ISO z płyt DVD, CD-ROM lub dysku twardego. Obraz ISO może być tworzony i dowolnie zmieniany. Magic ISO może służyć jako konwerter ISO na inne pliki oraz konwerter BIN na inne formaty. Z MagicISO możliwe jest nagrywanie ISO. Do obrazu płyty można dodawać pliki, zmieniać ich nazwy lub je usuwać. Maksymalny rozmiar pliku, jaki można edytować w programie, to 10G. Magic ISO Maker może się przydać do tworzenia kopii zapasowych płyt. Magic ISO to także program do konwersji filmów z płyty CD/DVD na obrazy płyty. Obrazy samobootujących obrazów także można dowolnie edytować. Aby lepiej zapoznać się z obsługą Magic ISO przeczytaj darmowy podręcznik na stronie producenta "magiciso.com/tutorials/tutorials.htm". Pobierz Magic ISO Maker za free.

Wersja polska
Program Magic ISO nie jest po polsku, co może utrudnić jego obsługę, zwłaszcza początkującym użytkownikom. Nie zostało również przygotowane dla Magic ISO Maker specjalne spolszczenie. Na szczęście intuicyjny interface sprawia, że brak Magic ISO z menu pl nie jest tak odczuwalny.  Ściągnij Magic ISO Maker 5.5, najnowszy z serii, już teraz.

Licencja
Magic ISO Maker za darmo dostępny jest na licencji shareware – z ograniczeniami funkcjonalnymi. Korzystanie ze wszystkich możliwości daje rozszerzenie licencji Magic ISO Maker. Pełną licencję programu można zakupić w cenie 23 euro ze strony producenta "magiciso.com/order.htm". Dzięki płatnej rejestracji użytkownicy Magic ISO zyskują download darmowych uaktualnień oraz dostęp do wszystkich funkcji programu.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne obsługiwane przez Magic ISO Maker: Vista, XP, Windows 98, Windows ME, 2000, 2003, 2008, Windows 7. Wersje 64-bitowe obsługiwane przez Magic ISO: Windows 7, XP, 2003, Vista, 2008. Nie udostępniono Magic ISO na Linux. Nie ma także wersji Magic ISO na Mac OS X.

Ściągnij Magic ISO Maker 5.5 i używaj za darmo. Podobne do Magic ISO programy do pobrania z działu Emulatory Napędów.

Podobne Emulatory napędów

 • VirtualBox

  VirtualBox jest to pierwszy na rynku profesjonalny program do obsługi wirtualnych maszyn, od pewnego czasu jest on dostępny również bezpłatnie.

 • PowerISO

  PowerISO 4.9 to aplikacja przeznaczona do wykonywania przeróżnych operacji na obrazach płyt. Obsługiwane formaty to ISO, BIN, NRG, CDI, DAA, MDF, IMG, a mamy tu też wsparcie dla wirtualnych dysków utworzonych w takich programach jak Virtual PC (VHD).

 • Nox App Player

  Bezpłatny program pełniący funkcję emulatora umożliwiającego uruchamianie aplikacji znanych z systemu Google Android na komputerze z systemem operacyjnym Windows.

 • DAEMON Tools Lite

  DAEMON Tools Lite to jeden z najbardziej zaawansowanych programów emulujących napędy CD i DVD. Prostota działania i efektywność sprawiają, że jest to jeden z najpopularniejszych emulatorów napędów CD/DVD.

 • Alcohol 52% 2.0

  Alcohol 52% to uproszczona wersja komercyjnej edycji tego programu, a mianowicie Alcohol 120%, która umożliwia tworzenie kopii zapasowych nośników CD/DVD, a także emulację napędów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Magic ISO Maker 5.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie