Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DAEMON Tools Lite 4.46

Kategoria: Emulatory napędów
Producent: DT Soft Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.05.2009
Data modyfikacji: 07.11.2012
Rozmiar: 13,38 Mb
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 135113

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DAEMON Tools Lite 4.46

DAEMON Tools Lite to popularna aplikacja do emulowania wirtualnych płyt. Jedną z cech, które powodują, ze cieszy się ona olbrzymim uznaniem, jest możliwość emulacji systemów zabezpieczeń, jak Laserlock, StarForce, Protect CD czy też Safedisc. Pozwala to na stworzenie kopii oryginalnej płyty, dzięki czemu na przykład nie musimy za każdym razem wsadzać krążka do napędu, gdy chcemy odpalić jakiś tytuł. Drugą z ważnych cech jest fakt, że dla użytkowników prywatnych DAEMON Tools Lite 4.4 jest całkowicie darmowy.

Download programu można wykonać z tej właśnie strony. Plik instalacyjny ma niecałe 11 MB, wiec nie będzie to długa operacja. Jako że jest to wydanie DAEMON Tools Lite pl, nikt nie powinien mieć problemów z obsługą aplikacji. Działa ona na wszystkich systemach Windows, zarówno w wersji 32-bit, jak i 64-bit. Dzięki temu bez problemu dopalimy program na Windows 7, Vista i XP.  Ważna informacja – aby  mieć możliwość nagrywania obrazów płyt, należy zainstalować w systemie program Astroburn. Jest on dostępny na innej stronie naszego wortalu. Jeśli jednak chcemy używać programu do obsługi gotowych obrazów, nie jest to nam potrzebne.

Pobierz DAEMON Tools, a zyskasz możliwość obsługi takich formatów jak .cue/bin, .iso, .ccd, .mds, .bwt, .nrg, .pdi, .b5t czy też .cdi. W tych formatach zapisywana jest większość obrazów płyt. Przy instalacji programu pojawia się propozycja dodania do systemu kilku zmian, miedzy innymi zmiana strony startowej. Można je jednak odznaczyć bez szkody dla programu.

DEAMON Tools polecamy każdemu, kto tylko ma dużo oryginalnych płyt z grami i nie ma ochoty na wkładanie ich za każdym razem, gdy uruchamia dany tytuł.

Podobne Emulatory napędów

 • VirtualBox

  VirtualBox jest to pierwszy na rynku profesjonalny program do obsługi wirtualnych maszyn, od pewnego czasu jest on dostępny również bezpłatnie.

 • WinToFlash

  WinToFlash to niezwykle przydatna aplikacja za pomocą której każdy użytkownik będzie w stanie stworzyć bootowalny dysk systemowy przy użyciu dowolnej pamięci zewnętrznej flash (popularne pendrive'y).

 • Magic ISO Maker 5.5

  Magic ISO Maker 5.5 jest programem do tworzenia i zarządzania obrazami płyt CD/DVD. Program pozwala m.in. tworzyć, edytować i wypalać obrazy płyt.

 • VirtualDVD

  Bardzo przydatny i w pełni darmowy program przeznaczony do tworzenia wirtualnych napędów CD, DVD oraz Blu-ray.

 • PowerISO

  PowerISO 4.9 to aplikacja przeznaczona do wykonywania przeróżnych operacji na obrazach płyt. Obsługiwane formaty to ISO, BIN, NRG, CDI, DAA, MDF, IMG, a mamy tu też wsparcie dla wirtualnych dysków utworzonych w takich programach jak Virtual PC (VHD).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DAEMON Tools Lite 4.46

dodał: ~PGrab , 27.02.2015

mi się nie pobiera i mój chrome mówi :Strona internetowa jest niedostępna

dodał: ~ANETA , 13.03.2012

poda mi ktoś do tego kod seryjny???

dodał: ~[url=http://www.hackemail.org/ha , 16.10.2011

Great article . Will definitely apply it to my blog

dodał: ~ , 17.12.2010

Działa na windows 7 ..

dodał: ~RAMBO , 27.08.2010

Czesc mozeci mi podac numer seryjny do DAEMON Tools Lite 4.35.5.Czekam na odpowiedz.Z góry dziekuje

dodał: snajper1111111111 , 06.08.2010

siemkamidziala dobrze na Xp , 7 i viscie ale nie wiem jak zrobic obraz

dodał: ~roki , 15.07.2010

jak wam może nie działać na pasku tam gdzie jest start koło małych ikonek tam gdzie jest zegar strona prawa jest ikonka demona tam dajesz prawym i szukasz napędu z nazwą np. gry i klikasz powinno zacząć wypakowywać:)

dodał: ~Maku , 09.03.2010

Normalnie!!!!!!!!!!

dodał: ~michoo13 , 14.02.2010

mi rowniez pod 7 nie dziala ...

dodał: ~polska , 13.01.2010

polska

dodał: ~rodkan , 03.01.2010

mi nie dziala na Windows XP Profesional

dodał: ~wewswe , 06.11.2009

gdzie sie ściąga

dodał: ~MagicT , 27.10.2009

Nie wiem na jakiej podstawie twierdzi się że Daemon tools działa na Windows 7. Zapewniam was że od 2 dni próbuję go w jakikolwiek normalny sposób uruchomić na siódemce i z żadnym programem nie miałem tylu problemów co z tym. Po prostu , NIE DZIAŁA NA w7

dodał: ~kasik , 28.07.2009

jak włączy gre za pomocą DAEMON Tools Lite ??????

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie