Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alcohol 52% 2.0 2.0.2

Kategoria: Emulatory napędów
Producent: Alcohol Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.07.2010
Data modyfikacji: 29.11.2012
Rozmiar: 1,10 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 8618

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Alcohol 52% 2.0 2.0.2

Alcohol 52% to uproszczona wersja komercyjnej edycji tego programu, a mianowicie Alcohol 120%, która umożliwia tworzenie kopii zapasowych nośników CD/DVD, a także emulację napędów. Program Alcohol 52% pozwala na wykonanie obrazu płyty, tak by zabezpieczyć się przed utratą danych, a także umożliwia załadowanie obrazu do wirtualnego napędu, dzięki czemu nie trzeba blokować tego prawdziwego i co chwilę zmieniać nośników.

Alcohol 52% trial jest za free udostępniany użytkownikom, jednak wersja ta została pozbawiona jednej z najważniejszych zalet wyższej i płatnej edycji. W Alcohol 52% nagrywanie płyt jest nie możliwe. Aplikacja ta służy jedynie do wykonywania i zarządzania obrazami płyt. Alcohol 52% emuluje DVD jak i napędy CD, a całkowita liczba wirtualnych napędów w zupełności wystarcza przeciętnemu użytkownikowi. Program zapisuje obrazy w najbardziej popularnych formatach, m.in. MDS, CCD, BIN, CUE, ISO, CDI, a cały proces zapisu przebiega w nim niezwykle szybko. Podobnie zresztą jak i sam odczyt, który odbywa się z prędkością kilkakrotnie szybszą niż w tradycyjnych napędach.

Download Alcohol 52% obsługuje najważniejsze formaty płyt CD, takie jak np. CD-DA, CD+G, CD-ROM, Video CD czy Photo CD, a także DVD - DVD-ROM, DVD-Video, DVD-Audio. Program jest bardzo prosty w obsłudze, a polski interfejs jest na tyle czytelny, że każdy powinien sobie poradzić z licznymi opcjami tej aplikacji. Alcohol 52% działa z Windows 7 oraz z wcześniejszymi wersjami tego systemu operacyjnego. Pobierz Alcohol 52% i sprawdź sam jak działa to narzędzie do tworzenia obrazów płyt CD/DVD i emulacji napędów.

­Certyfikat___pl


Podobne Emulatory napędów

 • Magic ISO Maker 5.5

  Magic ISO Maker 5.5 jest programem do tworzenia i zarządzania obrazami płyt CD/DVD. Program pozwala m.in. tworzyć, edytować i wypalać obrazy płyt.

 • VirtualBox

  VirtualBox jest to pierwszy na rynku profesjonalny program do obsługi wirtualnych maszyn, od pewnego czasu jest on dostępny również bezpłatnie.

 • DAEMON Tools Lite

  DAEMON Tools Lite to jeden z najbardziej zaawansowanych programów emulujących napędy CD i DVD. Prostota działania i efektywność sprawiają, że jest to jeden z najpopularniejszych emulatorów napędów CD/DVD.

 • WinToFlash

  WinToFlash to niezwykle przydatna aplikacja za pomocą której każdy użytkownik będzie w stanie stworzyć bootowalny dysk systemowy przy użyciu dowolnej pamięci zewnętrznej flash (popularne pendrive'y).

 • DAEMON Tools Pro Advanced

  DAEMON Tools Pro Advance to rozbudowana wersja niezwykle popularnego emulatora napedów wirtualnych. Teraz za darmo na Pobierz.pl


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Alcohol 52% 2.0 2.0.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie