Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WinUpdatesList 1.23

Kategoria: Diagnostyka i testy
Producent: Nir Sofer
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.10.2008
Rozmiar: 77.6 Kb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 341

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis WinUpdatesList 1.23

WinUpdatesList to program przedstawiający listę wszystkich uaktualnień systemu (tzw. hotfixy i service paki) zainstalowanych na twoim komputerze. WinUpdatesList monitoruje download aktualizacji przeprowadzony przez hotfixy i wyświetla listę nowych plików. Dodatkowo, program pozwala otwierać linki przedstawiające szczegółowe informacje na temat aktualizacji, możliwości ich odinstalowania i zachowania tych danych w pliku TXT, HTML lub XML. Przetestuj WinUpdatesList za free. Oprócz WinUpdatesList narzędzia diagnostyczne po polsku znajdziesz Diagnostyka i testy.

UWAGA!
WinUpdatesList nie działa na Windows Vista!

Podobne Diagnostyka i testy

 • Intel Chipset Identification Utility

  Intel Chipset Identification Utility to proste narzędzie, które jak sama nazwa wskazuje służy do identyfikowania modelu chipsetu, znajdującego się na płycie głównej

 • iperf

  iperf jest to bardzo prosta w obsłudze i jedna z najpopularniejszych aplikacji do testowania przepustowości łącza sieciowego.

 • SiSoftware Sandra Lite 2011

  SiSoftware Sandra Lite 2011 to aplikacja przeznaczona dla osób, które chcą dowiedzieć się wszystkiego na temat swojego komputera. Program poda wyczerpujące informacje zarówno o systemie operacyjnym, jak i o komponentach zestawu.

 • Everest Ultimate Edition 5.5

  Everest Ultimate Edition 5.5 uchodzi za najlepszy na rynku program do dokładnej analizy sprzętu komputerowego. Jednym z czynników jego sukcesu jest ciągła aktualizacja aplikacji, przez co dostosowana jest ona do najnowszych produktów na rynku.

 • SpeedFan 4

  SpeedFan 4 to narzędzie, które może przydać się zarówno profesjonalistom, jak też i użytkownikom prywatnym. Jest to niewielka aplikacja, której zadaniem jest monitorowanie takich parametrów sprzętu jak temperatura procesora, dysku twardego oraz płyty głównej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WinUpdatesList 1.23Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie