Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WinUpdatesList 1.23

Kategoria: Diagnostyka i testy
Producent: Nir Sofer
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.10.2008
Rozmiar: 77.6 Kb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 340

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis WinUpdatesList 1.23

WinUpdatesList to program przedstawiający listę wszystkich uaktualnień systemu (tzw. hotfixy i service paki) zainstalowanych na twoim komputerze. WinUpdatesList monitoruje download aktualizacji przeprowadzony przez hotfixy i wyświetla listę nowych plików. Dodatkowo, program pozwala otwierać linki przedstawiające szczegółowe informacje na temat aktualizacji, możliwości ich odinstalowania i zachowania tych danych w pliku TXT, HTML lub XML. Przetestuj WinUpdatesList za free. Oprócz WinUpdatesList narzędzia diagnostyczne po polsku znajdziesz Diagnostyka i testy.

UWAGA!
WinUpdatesList nie działa na Windows Vista!

Podobne Diagnostyka i testy

 • Speccy

  Speccy to aplikacja przeznaczona do dokładnej identyfikacji wszystkich komponentów sprzętowych, z jakich składa się komputer. Jest to bardzo użyteczne narzędzie zwłaszcza dla osób zajmujących się naprawą sprzętu.

 • iperf

  iperf jest to bardzo prosta w obsłudze i jedna z najpopularniejszych aplikacji do testowania przepustowości łącza sieciowego.

 • GPU-Z

  Niewielkie i bardzo skuteczne narzędzie przeznaczone do szczegółowej identyfikacji karty graficznej zainstalowanej w komputerze.

 • Geekbench

  Geekbench to narzędzie przeznaczone do testowania wydajności procesora i pamięci operacyjnej.

 • PC Speed

  PC Speed jest programem służącym do analizy podzespołów komputera i oprogramowania na nim zainstalowanego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WinUpdatesList 1.23Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie