Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Windows Vista Hardware Assessment 4.0

Kategoria: Diagnostyka i testy
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.08.2008
Rozmiar: 29 KB - 16.5 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1383

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Windows Vista Hardware Assessment 4.0

Windows Vista Hardware Assessment Solution Accelerator to dodatek do inwentaryzacji, oceny i raportowania, mogące wykryć komputery w sieci i sprawdzić, czy są one gotowe do instalacji systemu operacyjnego Windows Vista lub oprogramowania Microsoft Office 2007.

Narzędzie Windows Vista Hardware Assessment Solution Accelerator 2.1 jest za darmo w następujących wersjach językowych: niemieckiej, francuskiej, hiszpańskiej, koreańskiej, japońskiej i portugalskiej (odmiana brazylijska). Windows Vista Hardware Assessment po polsku nie działa ale prostota obsługi powinna zrekompensować to niedociągnięcie. A zatem sprawdź czy jesteś gotowy na Vista, wypróbuj Windows Vista Hardware Assessment – download za free już teraz.

Zajrzyj do działu Diagnostyka i testy, pobierz programy które pomogą Ci zdiagnozować problemy w twoim komputerze.

Podobne Diagnostyka i testy

 • iperf

  iperf jest to bardzo prosta w obsłudze i jedna z najpopularniejszych aplikacji do testowania przepustowości łącza sieciowego.

 • PC Speed

  PC Speed jest programem służącym do analizy podzespołów komputera i oprogramowania na nim zainstalowanego.

 • GPU-Z

  Niewielkie i bardzo skuteczne narzędzie przeznaczone do szczegółowej identyfikacji karty graficznej zainstalowanej w komputerze.

 • SpeedFan 4

  SpeedFan 4 to narzędzie, które może przydać się zarówno profesjonalistom, jak też i użytkownikom prywatnym. Jest to niewielka aplikacja, której zadaniem jest monitorowanie takich parametrów sprzętu jak temperatura procesora, dysku twardego oraz płyty głównej.

 • 3DMark

  3DMark 11 Build 1.0.3 to profesjonalne narzędzie służące do mierzenia wydajności komputerów. Jest to oczekiwana przez wielu aplikacja, za której powstanie odpowiada Futuremark – firma programistyczna specjalizująca się w tworzeniu tego typu oprogramowania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Windows Vista Hardware Assessment 4.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie