Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tester Monitora

Kategoria: Diagnostyka i testy
Producent: Dariusz Zamłyński
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.08.2008
Rozmiar: 298 kB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 534

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Tester Monitora

Program diagnostyczny do regulacji i oceny stanu monitora. Przyda się nie tylko serwisantom naprawiającym monitory lecz wszystkim użytkownikom. Program składa się z zestawu plansz testowych ułatwiających dostrajanie obrazu w monitorze. Z programem Tester Monitora w wersji  pl znajdziesz plik pomocy, w którym szczegółowo opisano przydatność poszczególnych testów i sposób regulacji monitora, nowa wersja posiada też testy specjalnie dla paneli LCD. Wypróbuj Tester Monitora – download jest darmowy.

Licencja
Tester Monitora można używać za darmo bez ograniczeń. Download podobnych aplikacji w dziale Diagnostyka i testy.

Podobne Diagnostyka i testy

 • AIDA64 Extreme

  Bardzo funkcjonalne i przydatne narzędzie, służące do identyfikacji komponentów i podzespołów zainstalowanych w komputerze, przeznaczone nie tylko dla zaawansowanych użytkowników.

 • Intel Chipset Identification Utility

  Intel Chipset Identification Utility to proste narzędzie, które jak sama nazwa wskazuje służy do identyfikowania modelu chipsetu, znajdującego się na płycie głównej

 • Razer Cortex

  Bardzo funkcjonalne i proste w obsłudze narzędzie przeznaczone do optymalizacji komputera oraz systemu pod kątek gier.

 • Process SandGlass

  Process SandGlass 1.0 jest aplikacją, za pośrednictwem której łatwo i szybko odmierzysz czas spędzony przy graniu w gry, a następnie wygenerujesz złożone wykresy a także statystyki.

 • Geekbench

  Geekbench to narzędzie przeznaczone do testowania wydajności procesora i pamięci operacyjnej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Tester MonitoraAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie