Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

StatLog 360

Kategoria: Diagnostyka i testy
Producent: MM Studio
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 11.05.2010
Rozmiar: 8.8 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 610

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis StatLog 360

StatLog 360 to zaawansowana aplikacja, służąca do kontroli i monitorowania komputerów znajdujących się w sieci. Jest to doskonałe narzędzie dla właścicieli firm, które pozwala na kompleksowe monitorowanie sposobu wykorzystania komputerów przez pracowników, umożliwiając zarówno podgląd na żywo wybranego monitora, jak i tworzenie zaawansowanych i bardzo szczegółowych raportów, podsumowujących użycie komputera w danym okresie.

Niestety StatLog 360 nie jest za free, ale za tak profesjonalne narzędzie, pozwalające na kontrolę wydajności pracowników warto wydać każde pieniądze. Pełna wersja StatLog 360 posiada także masę innych narzędzi, umożliwiających organizację pracy w sieci, takich jak np. funkcja czatu z pracownikami, czy choćby zdalna kontrola, pozwalająca na przejęcie kontroli nad dowolnym komputerem. Program został doskonale przystosowany do pracy na systemach operacyjnych ze stajni Microsoftu. Jest więc możliwe uruchomienie StatLog 360 na XP, a także Vista. Program posiada bardzo przejrzysty i miły dla oka interfejs, dzięki czemu także w Windows 7 StatLog 360 prezentuje się wyśmienicie. Oprócz doskonałej oprawy wizualnej, zaletą program jest też możliwość korzystania z usług StatLog 360 po polsku. Szkoda tylko, że nie istnieje edycja StatLog 360 na Linux czy Mac, ale te systemu są rzadziej użytkowane prze profesjonalne firmy.

Dostępna wersja trial StatLog 360, którą za darmo możecie znaleźć na naszej stronie pozwala na 30-dniowe korzystanie z wszystkich funkcji programu. Download StatLog 360 to obowiązkowa pozycja, dla wszystkich pracodawców chcących wiedzieć co się dzieje w ich firmie.

­Certyfikat___pl

Podobne Diagnostyka i testy

 • Everest Ultimate Edition 5.5

  Everest Ultimate Edition 5.5 uchodzi za najlepszy na rynku program do dokładnej analizy sprzętu komputerowego. Jednym z czynników jego sukcesu jest ciągła aktualizacja aplikacji, przez co dostosowana jest ona do najnowszych produktów na rynku.

 • Process SandGlass

  Process SandGlass 1.0 jest aplikacją, za pośrednictwem której łatwo i szybko odmierzysz czas spędzony przy graniu w gry, a następnie wygenerujesz złożone wykresy a także statystyki.

 • Intel Chipset Identification Utility

  Intel Chipset Identification Utility to proste narzędzie, które jak sama nazwa wskazuje służy do identyfikowania modelu chipsetu, znajdującego się na płycie głównej

 • SpeedFan 4

  SpeedFan 4 to narzędzie, które może przydać się zarówno profesjonalistom, jak też i użytkownikom prywatnym. Jest to niewielka aplikacja, której zadaniem jest monitorowanie takich parametrów sprzętu jak temperatura procesora, dysku twardego oraz płyty głównej.

 • 3DMark

  3DMark 11 Build 1.0.3 to profesjonalne narzędzie służące do mierzenia wydajności komputerów. Jest to oczekiwana przez wielu aplikacja, za której powstanie odpowiada Futuremark – firma programistyczna specjalizująca się w tworzeniu tego typu oprogramowania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: StatLog 360Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie