Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SIV - System Information Viewer 3.33

Kategoria: Diagnostyka i testy
Producent: Ray Hinchliffe
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.08.2008
Rozmiar: 1,3 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 512

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SIV - System Information Viewer 3.33

SIV - System Information Viewer to darmowe narzędzie monitorujące pracę komputera. Program na bieżąco raportuje pracę procesora, kart graficznych i dźwiękowych, urządzeń zewnętrznych i sieci. Aplikacja kontroluje również temperaturę podzespołów.

Jak widać na zrzucie ekranu program prezentuje informacje w dość zawiły sposób a dodatkowo SIV - System Information Viewer po polsku nie jest dostępny ale dla każdego zaawansowanego użytkownika komputerów będzie to cenne źródło informacji. SIV - System Information Viewer sam przeprowadza download aktualizacji, dzięki czemu zawsze jest gotowy do pracy z nowoczesnym sprzętem. Ściągnij SIV - System Information Viewer za free!

Pobierz inne ciekawe programy i porównaj ich działań. Więcej aplikacji do testowania swojego peceta znajdziesz w dziale Diagnostyka i testy.

Podobne Diagnostyka i testy

 • Everest Ultimate Edition 5.5

  Everest Ultimate Edition 5.5 uchodzi za najlepszy na rynku program do dokładnej analizy sprzętu komputerowego. Jednym z czynników jego sukcesu jest ciągła aktualizacja aplikacji, przez co dostosowana jest ona do najnowszych produktów na rynku.

 • GPU-Z

  Niewielkie i bardzo skuteczne narzędzie przeznaczone do szczegółowej identyfikacji karty graficznej zainstalowanej w komputerze.

 • Geekbench

  Geekbench to narzędzie przeznaczone do testowania wydajności procesora i pamięci operacyjnej.

 • CPU-Z

  Bardzo przydatne i w pełni darmowe narzędzie służące do identyfikacji podstawowych podzespołów w komputerze tj. procesora, płyty głównej oraz pamięci RAM.

 • Aida32

  AIDA32 to doskonałe narzędzie diagnostyczne za pomocą którego identyfikacja sprzętu nie powinna nikomu sprawić żadnych problemów. Choć program ten nie jest już oficjalnie rozwijany, to wciąż zaskakuje prostotą działania i liczbą opcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SIV - System Information Viewer 3.33Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie