Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SiSoftware Sandra Lite 2010

Kategoria: Diagnostyka i testy
Producent: SiSoftware Ltd
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.07.2010
Rozmiar: 24.5 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 181

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SiSoftware Sandra Lite 2010

SiSoftware Sandra Lite 2010 to bardzo dobre narzędzie diagnostyczne, które analizuje wskazany komputer pod kątem wydajności i posiadanych podzespołów, a następnie prezentuje o nim szereg kluczowych informacji, których na próżno szukać w Panelu sterowania.

Download SiSoftware Sandra pozwala na uzyskanie informacji m.in. o procesorze, płycie głównej, karcie graficznej i dźwiękowej, a także o zainstalowanych bibliotekach DirectX czy uruchomianych procesach. Wszelkie dane są prezentowane w bardzo przejrzysty sposób i nie przeszkadza nawet brak SiSoftware Sandra Lite 2010 po polsku. Rezultaty analizy komputera w postaci raportów mogą być zapisane w jednym z następujących formatów SMS, HTML, RPT, XML i TXT. Program zdobywa coraz większe grono użytkowników i być może w przyszłości zostanie to dostrzeżone i pojawi się SiSoftware Sandra Lite 2010 pl. Na razie użytkownikom w naszym kraju pozostaje, w oczekiwaniu na spolszczenie SiSoftware Sandra Lite 2010, korzystać z jego anglojęzycznej wersji. Oprócz narzędzi diagnostycznych, program ten posiada wbudowany benchmark, który analizuje komputer pod względem wydajności i porównuje go z przykładowymi konfiguracjami, zawartymi w jego bazie. W razie gdyby komputer osiągał wyniki mniejsze niż powinien, program automatycznie wygeneruje drobne podpowiedzi, co można zrobić aby przyspieszyć jego działanie, dzięki czemu nie trzeba wydawać pieniędzy na ciągłe wizyty w serwisie.

SiSoftware Sandra jest za free udostępniany użytkownikom co stanowi duży atut tej aplikacji. Warto też pamiętać, że SiSoftware Sandra Lite 2010 działa z Windows 7. Niestety jak na razie nie istnieje za to SiSoftware Sandra Lite 2010 pod Linux. Jeśli chcesz się dowiedzieć z jakich komponentów składa się Twój komputer lub jak go przyspieszyć to pobierz SiSoftware Sandra Lite 2010 już teraz.

Podobne Diagnostyka i testy

 • PC Speed

  PC Speed jest programem służącym do analizy podzespołów komputera i oprogramowania na nim zainstalowanego.

 • 3DMark

  3DMark 11 Build 1.0.3 to profesjonalne narzędzie służące do mierzenia wydajności komputerów. Jest to oczekiwana przez wielu aplikacja, za której powstanie odpowiada Futuremark – firma programistyczna specjalizująca się w tworzeniu tego typu oprogramowania.

 • Aida32

  AIDA32 to doskonałe narzędzie diagnostyczne za pomocą którego identyfikacja sprzętu nie powinna nikomu sprawić żadnych problemów. Choć program ten nie jest już oficjalnie rozwijany, to wciąż zaskakuje prostotą działania i liczbą opcji.

 • AIDA64 Extreme

  Bardzo funkcjonalne i przydatne narzędzie, służące do identyfikacji komponentów i podzespołów zainstalowanych w komputerze, przeznaczone nie tylko dla zaawansowanych użytkowników.

 • SeaTools 1.2

  SeaTools 1.2 to darmowa aplikacja stworzona przez światowego potentata w dziedzinie produkcji twardych dysków – firmę Seagate. Jej zadaniem jest diagnostyka dysku twardego – zarówno wewnętrznego, jak i podłączonych za pomocą portów USB i FireWire (IEEE-1394)


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SiSoftware Sandra Lite 2010



Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie