Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SiSoftware Sandra Lite 2009.1.15.42

Kategoria: Diagnostyka i testy
Producent: SiSoftware Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.08.2008
Rozmiar: 17.9 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1659

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SiSoftware Sandra Lite 2009.1.15.42

SiSoftware Sandra Lite to uniwersalne i kompleksowe narzędzie służące do diagnozowania zarówno sprzętu jak i oprogramowania zainstalowanego w twoim systemie.

Aplikacja testuje procesor, BIOS, magistrale PCI i AGP, karty graficzne, sterowniki (również DirectX) klawiatury, myszki, karty dźwiękowe, drukarki, pamięci i nawet fonty systemowe. Wszelkie informacje są zwracane w formie przejrzystych raportów, dodatkowo program oferuje podpowiedzi odnośnie zwiększeia wydajności systemu i jego konfiguracji.

Podobne Diagnostyka i testy

 • Everest Ultimate Edition 5.5

  Everest Ultimate Edition 5.5 uchodzi za najlepszy na rynku program do dokładnej analizy sprzętu komputerowego. Jednym z czynników jego sukcesu jest ciągła aktualizacja aplikacji, przez co dostosowana jest ona do najnowszych produktów na rynku.

 • PC Speed

  PC Speed jest programem służącym do analizy podzespołów komputera i oprogramowania na nim zainstalowanego.

 • SeaTools 1.2

  SeaTools 1.2 to darmowa aplikacja stworzona przez światowego potentata w dziedzinie produkcji twardych dysków – firmę Seagate. Jej zadaniem jest diagnostyka dysku twardego – zarówno wewnętrznego, jak i podłączonych za pomocą portów USB i FireWire (IEEE-1394)

 • Razer Cortex

  Bardzo funkcjonalne i proste w obsłudze narzędzie przeznaczone do optymalizacji komputera oraz systemu pod kątek gier.

 • Intel Chipset Identification Utility

  Intel Chipset Identification Utility to proste narzędzie, które jak sama nazwa wskazuje służy do identyfikowania modelu chipsetu, znajdującego się na płycie głównej


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SiSoftware Sandra Lite 2009.1.15.42Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie