Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SiSoftware Sandra Lite 2011

Kategoria: Diagnostyka i testy
Producent: SiSoftware Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.12.2010
Rozmiar: 53.2 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 695

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SiSoftware Sandra Lite 2011

SiSoftware Sandra Lite 2011 to aplikacja przeznaczona dla osób, które chcą dowiedzieć się wszystkiego na temat swojego komputera.  Program poda wyczerpujące informacje zarówno o systemie operacyjnym, jak i o komponentach zestawu. Jest to jeden z najlepszych tytułów w swej klasie i cieszy się na świecie dużą popularnością, do czego z pewnością przyczynia się fakt, że jest to aplikacja w pełni darmowa. Można wykonać jej download z tej właśnie strony i przekonać się samemu, jak szczegółowo bada komputer.

SiSoft Sandra 2010 podaje wyczerpujące informacje o takich rzeczach jak: procesor, BIOS, magistrale PCI i AGP, sterowniki DirectX, karta graficzna, karta muzyczna, magistrale PCI i AGP,  pamięc RAM, porty i inne rzeczy. Po zakończeniu badania otrzymujemy raport, który można zapisać jako plik .txt, .xml lub też html. Na tym jednak nie koniec zalet tego darmowego programiku. Prócz wymienionych rzeczy pozwala on na skorzystanie z systemu inteligentnych podpowiedzi, które dodatkowo wspierają testy wydajności. Pozwala to na optymalne skonfigurowanie systemu i sprzętu pod kątem wydajności i optymalizacji. Dlatego też download SiSoftware Sandra Lite 2011 pozwoli na wyciśnięcie maksimum możliwości z komputera oraz jego peryferii – jak napędy CD czy rozszerzenia.

Chociaż nie ma wydania SiSoftware Sandra Lite 2011 po polsku, to jednak obsługa aplikacji jest dość prosta i nie potrzebna jakaś szczególna znajomość angielskiego, aby skorzystać z oferowanych przez niego opcji.  Dlatego polecamy wypróbowanie tego programu każdemu!

Podobne Diagnostyka i testy

 • Intel Chipset Identification Utility

  Intel Chipset Identification Utility to proste narzędzie, które jak sama nazwa wskazuje służy do identyfikowania modelu chipsetu, znajdującego się na płycie głównej

 • PC Speed

  PC Speed jest programem służącym do analizy podzespołów komputera i oprogramowania na nim zainstalowanego.

 • Test Speed XP 2006 pl

  Test Speed XP 2006 to tester szybkości komputera dla Windows XP. Program mierzy szybkość wykonywania czynności, a następnie oblicza wynik. Test Speed XP 2006 działa po polsku i przed rozpoczęciem pracy prosi o zamknięcie wszystkich otwartych programów.

 • Razer Cortex

  Bardzo funkcjonalne i proste w obsłudze narzędzie przeznaczone do optymalizacji komputera oraz systemu pod kątek gier.

 • Aida32

  AIDA32 to doskonałe narzędzie diagnostyczne za pomocą którego identyfikacja sprzętu nie powinna nikomu sprawić żadnych problemów. Choć program ten nie jest już oficjalnie rozwijany, to wciąż zaskakuje prostotą działania i liczbą opcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SiSoftware Sandra Lite 2011Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie