Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SiSoftware Sandra Lite 2011

Kategoria: Diagnostyka i testy
Producent: SiSoftware Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.12.2010
Rozmiar: 53.2 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 697

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SiSoftware Sandra Lite 2011

SiSoftware Sandra Lite 2011 to aplikacja przeznaczona dla osób, które chcą dowiedzieć się wszystkiego na temat swojego komputera.  Program poda wyczerpujące informacje zarówno o systemie operacyjnym, jak i o komponentach zestawu. Jest to jeden z najlepszych tytułów w swej klasie i cieszy się na świecie dużą popularnością, do czego z pewnością przyczynia się fakt, że jest to aplikacja w pełni darmowa. Można wykonać jej download z tej właśnie strony i przekonać się samemu, jak szczegółowo bada komputer.

SiSoft Sandra 2010 podaje wyczerpujące informacje o takich rzeczach jak: procesor, BIOS, magistrale PCI i AGP, sterowniki DirectX, karta graficzna, karta muzyczna, magistrale PCI i AGP,  pamięc RAM, porty i inne rzeczy. Po zakończeniu badania otrzymujemy raport, który można zapisać jako plik .txt, .xml lub też html. Na tym jednak nie koniec zalet tego darmowego programiku. Prócz wymienionych rzeczy pozwala on na skorzystanie z systemu inteligentnych podpowiedzi, które dodatkowo wspierają testy wydajności. Pozwala to na optymalne skonfigurowanie systemu i sprzętu pod kątem wydajności i optymalizacji. Dlatego też download SiSoftware Sandra Lite 2011 pozwoli na wyciśnięcie maksimum możliwości z komputera oraz jego peryferii – jak napędy CD czy rozszerzenia.

Chociaż nie ma wydania SiSoftware Sandra Lite 2011 po polsku, to jednak obsługa aplikacji jest dość prosta i nie potrzebna jakaś szczególna znajomość angielskiego, aby skorzystać z oferowanych przez niego opcji.  Dlatego polecamy wypróbowanie tego programu każdemu!

Podobne Diagnostyka i testy

 • Core Temp

  Niewielkie, ale bardzo przydatne i skuteczne narzędzie, za pomocą którego możemy monitorować temperaturę pracy procesora.

 • Speccy

  Speccy to aplikacja przeznaczona do dokładnej identyfikacji wszystkich komponentów sprzętowych, z jakich składa się komputer. Jest to bardzo użyteczne narzędzie zwłaszcza dla osób zajmujących się naprawą sprzętu.

 • Everest Ultimate Edition 5.5

  Everest Ultimate Edition 5.5 uchodzi za najlepszy na rynku program do dokładnej analizy sprzętu komputerowego. Jednym z czynników jego sukcesu jest ciągła aktualizacja aplikacji, przez co dostosowana jest ona do najnowszych produktów na rynku.

 • iperf

  iperf jest to bardzo prosta w obsłudze i jedna z najpopularniejszych aplikacji do testowania przepustowości łącza sieciowego.

 • PC Speed

  PC Speed jest programem służącym do analizy podzespołów komputera i oprogramowania na nim zainstalowanego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SiSoftware Sandra Lite 2011Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie