Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RightMark Audio Analyser 6.2.0

Kategoria: Diagnostyka i testy
Producent: iXBT.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.08.2008
Rozmiar: 6.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 595

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis RightMark Audio Analyser 6.2.0

RightMark Audio Analyser to bezpłatne narzędzie służące do testowania poprawności pracy karty muzycznej. Program umożliwia analizę parametrów akustycznych (min. poziom szumów, dynamika dźwięku) wszystkich typów kart. Wyniki pracy porównywane są z osiągami kart najwyższej jakości by dać pogląd na pracę wybranego sprzętu. Jeśli chcesz jak najlepiej wykorzystać moc swojej kraty dźwiękowej, ze strony RightMark Audio Analyser możliwy jest download wyczerpującej instrukcji obsługi: audio.rightmark.org/download.shtml.  Niestety obsługa programu i zapoznanie się z instrukcją wymagają znajomości języka angielskiego ponieważ RightMark Audio Analyser po polsku nie jest dostępny.

Licencja
RightMark Audio Analyser jest free. Można go używać bez ograniczeń i opłat. Pobierz inne darmowe programy w dziale diagnostyka komputera.

Podobne Diagnostyka i testy

 • Geekbench

  Geekbench to narzędzie przeznaczone do testowania wydajności procesora i pamięci operacyjnej.

 • CPU-Z

  Bardzo przydatne i w pełni darmowe narzędzie służące do identyfikacji podstawowych podzespołów w komputerze tj. procesora, płyty głównej oraz pamięci RAM.

 • Speccy

  Speccy to aplikacja przeznaczona do dokładnej identyfikacji wszystkich komponentów sprzętowych, z jakich składa się komputer. Jest to bardzo użyteczne narzędzie zwłaszcza dla osób zajmujących się naprawą sprzętu.

 • AIDA64 Extreme

  Bardzo funkcjonalne i przydatne narzędzie, służące do identyfikacji komponentów i podzespołów zainstalowanych w komputerze, przeznaczone nie tylko dla zaawansowanych użytkowników.

 • SiSoftware Sandra Lite 2011

  SiSoftware Sandra Lite 2011 to aplikacja przeznaczona dla osób, które chcą dowiedzieć się wszystkiego na temat swojego komputera. Program poda wyczerpujące informacje zarówno o systemie operacyjnym, jak i o komponentach zestawu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: RightMark Audio Analyser 6.2.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie