Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RightMark Audio Analyser 6.2.0

Kategoria: Diagnostyka i testy
Producent: iXBT.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.08.2008
Rozmiar: 6.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 594

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis RightMark Audio Analyser 6.2.0

RightMark Audio Analyser to bezpłatne narzędzie służące do testowania poprawności pracy karty muzycznej. Program umożliwia analizę parametrów akustycznych (min. poziom szumów, dynamika dźwięku) wszystkich typów kart. Wyniki pracy porównywane są z osiągami kart najwyższej jakości by dać pogląd na pracę wybranego sprzętu. Jeśli chcesz jak najlepiej wykorzystać moc swojej kraty dźwiękowej, ze strony RightMark Audio Analyser możliwy jest download wyczerpującej instrukcji obsługi: audio.rightmark.org/download.shtml.  Niestety obsługa programu i zapoznanie się z instrukcją wymagają znajomości języka angielskiego ponieważ RightMark Audio Analyser po polsku nie jest dostępny.

Licencja
RightMark Audio Analyser jest free. Można go używać bez ograniczeń i opłat. Pobierz inne darmowe programy w dziale diagnostyka komputera.

Podobne Diagnostyka i testy

 • iperf

  iperf jest to bardzo prosta w obsłudze i jedna z najpopularniejszych aplikacji do testowania przepustowości łącza sieciowego.

 • PC Speed

  PC Speed jest programem służącym do analizy podzespołów komputera i oprogramowania na nim zainstalowanego.

 • Test Speed XP 2006 pl

  Test Speed XP 2006 to tester szybkości komputera dla Windows XP. Program mierzy szybkość wykonywania czynności, a następnie oblicza wynik. Test Speed XP 2006 działa po polsku i przed rozpoczęciem pracy prosi o zamknięcie wszystkich otwartych programów.

 • Speccy

  Speccy to aplikacja przeznaczona do dokładnej identyfikacji wszystkich komponentów sprzętowych, z jakich składa się komputer. Jest to bardzo użyteczne narzędzie zwłaszcza dla osób zajmujących się naprawą sprzętu.

 • Razer Cortex

  Bardzo funkcjonalne i proste w obsłudze narzędzie przeznaczone do optymalizacji komputera oraz systemu pod kątek gier.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: RightMark Audio Analyser 6.2.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie