Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Process SandGlass 1.0

Kategoria: Diagnostyka i testy
Producent: Wojciech Kulik
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.12.2011
Rozmiar: 1 015 KB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 174

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Process SandGlass 1.0

Process SandGlass 1.0 jest programem, za pomocą którego bezproblemowo odmierzysz czas pracy wybranych procesów, a następnie wygenerujesz wybrane wykresy oraz statystyki.
Właśnie opcja generowania prezentacji oraz obróbki danych wydaje się być największym plusem stworzonej przez Wojciecha Kulika aplikacji.

Głównym zastosowaniem Processu jest możliwość zaawansowanego monitorowania czasu, który poświęcamy na gry komputerowe, z zapamiętywaniem czasu ukończenia danych tytułów. Jakie konkretne funkcje przygotował dla użytkownik producent programu? Są to między innymi następujące:
→ Monitorowanie czasu działania danego procesu
→ Możliwość definiowania czasu ukończenia gry
→ Możliwość generowania wykresów godzinowych, dziennych oraz miesięcznych
→ Możliwość przeglądania statystyk czas trwania procesu, łatwy dostęp do danych między innymi najdłuższego czasu pracy procesu w przeciągu dnia oraz miesiąca

Użytkownik może również modyfikować między innymi ustawienia przeźroczystości okna oraz czasu odświeżania listy. Program ma intuicyjny interfejs, który można poznać albo po zainstalowaniu aplikacji, albo też za pośrednictwem screenów. Program można uruchomić z poziomu pendrive'a.

Uwaga! Do poprawnego funkcjonowania programu konieczna jest instalacja bibliotek .NET Framework w wersji nie starszej niż 4.0.

Podobne Diagnostyka i testy

 • Aida32

  AIDA32 to doskonałe narzędzie diagnostyczne za pomocą którego identyfikacja sprzętu nie powinna nikomu sprawić żadnych problemów. Choć program ten nie jest już oficjalnie rozwijany, to wciąż zaskakuje prostotą działania i liczbą opcji.

 • Test Speed XP 2006 pl

  Test Speed XP 2006 to tester szybkości komputera dla Windows XP. Program mierzy szybkość wykonywania czynności, a następnie oblicza wynik. Test Speed XP 2006 działa po polsku i przed rozpoczęciem pracy prosi o zamknięcie wszystkich otwartych programów.

 • Intel Chipset Identification Utility

  Intel Chipset Identification Utility to proste narzędzie, które jak sama nazwa wskazuje służy do identyfikowania modelu chipsetu, znajdującego się na płycie głównej

 • iperf

  iperf jest to bardzo prosta w obsłudze i jedna z najpopularniejszych aplikacji do testowania przepustowości łącza sieciowego.

 • GPU-Z

  Niewielkie i bardzo skuteczne narzędzie przeznaczone do szczegółowej identyfikacji karty graficznej zainstalowanej w komputerze.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Process SandGlass 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie