Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PCMedik 6.10.13.2008

Kategoria: Diagnostyka i testy
Producent: PGWARE
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 14.10.2008
Rozmiar: 1.7 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 983

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis PCMedik 6.10.13.2008

PCMedik jest programem do diagnozowania i naprawy komputera. Aplikacja przeprowadza test komputera i naprawia wykryte błędy i problemy. Dodatkowo, program umożliwia optymalizację systemu. Program jest skuteczny i w kilka chwil pozwala komputerowi pracować szybciej. Brak PCMedik po polsku powinna zrekompensować prostota obsługa.

Licencja
PCMedik za free jest oferowany na licencji trial – można go wypróbować przez 30 dni. Po okresie próbnym należy wykupić klucz rejestracyjny w cenie 9,99 USD za pośrednictwem strony oficjalnej producenta – pgware.com.

Zanim kupisz, przetestuj PCMedik – download jest całkowicie darmowy. Zobacz także inne podobne aplikacje w dziale diagnostyka i testy.

Podobne Diagnostyka i testy

 • Razer Cortex

  Bardzo funkcjonalne i proste w obsłudze narzędzie przeznaczone do optymalizacji komputera oraz systemu pod kątek gier.

 • Speccy

  Speccy to aplikacja przeznaczona do dokładnej identyfikacji wszystkich komponentów sprzętowych, z jakich składa się komputer. Jest to bardzo użyteczne narzędzie zwłaszcza dla osób zajmujących się naprawą sprzętu.

 • Aida32

  AIDA32 to doskonałe narzędzie diagnostyczne za pomocą którego identyfikacja sprzętu nie powinna nikomu sprawić żadnych problemów. Choć program ten nie jest już oficjalnie rozwijany, to wciąż zaskakuje prostotą działania i liczbą opcji.

 • iperf

  iperf jest to bardzo prosta w obsłudze i jedna z najpopularniejszych aplikacji do testowania przepustowości łącza sieciowego.

 • Everest Ultimate Edition 5.5

  Everest Ultimate Edition 5.5 uchodzi za najlepszy na rynku program do dokładnej analizy sprzętu komputerowego. Jednym z czynników jego sukcesu jest ciągła aktualizacja aplikacji, przez co dostosowana jest ona do najnowszych produktów na rynku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PCMedik 6.10.13.2008Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie