Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PCMark05 1.2.0

Kategoria: Diagnostyka i testy
Producent: Futuremark Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.08.2008
Rozmiar: 88,6 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 635

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PCMark05 1.2.0

PCMark05 1.2.0 to aplikacja  służąca do testowania składników sytemu twojego komputera. Program monitoruje pracę takich podzespołów jak procesor, pamięć RAM, dyski twarde. Aplikacja  wykonuje testy wydajności  i sprawdza obciążenie pracy całego systemu. Program pozwala porównywać wyniki z innymi sprawdzanymi komputerami. Niestety, PCMark05 po polsku nie jest dostępny.

Licencja
PCMark05 jest free i w odróżnieniu od wersji PCMArk06, można go używać bez ograniczeń.

Wypróbuj PCMark05. Download podobnych programów diagnostycznych możliwy w dziale diagnostyka komputera.

Podobne Diagnostyka i testy

 • CPU-Z

  Bardzo przydatne i w pełni darmowe narzędzie służące do identyfikacji podstawowych podzespołów w komputerze tj. procesora, płyty głównej oraz pamięci RAM.

 • Test Speed XP 2006 pl

  Test Speed XP 2006 to tester szybkości komputera dla Windows XP. Program mierzy szybkość wykonywania czynności, a następnie oblicza wynik. Test Speed XP 2006 działa po polsku i przed rozpoczęciem pracy prosi o zamknięcie wszystkich otwartych programów.

 • SpeedFan 4

  SpeedFan 4 to narzędzie, które może przydać się zarówno profesjonalistom, jak też i użytkownikom prywatnym. Jest to niewielka aplikacja, której zadaniem jest monitorowanie takich parametrów sprzętu jak temperatura procesora, dysku twardego oraz płyty głównej.

 • SeaTools 1.2

  SeaTools 1.2 to darmowa aplikacja stworzona przez światowego potentata w dziedzinie produkcji twardych dysków – firmę Seagate. Jej zadaniem jest diagnostyka dysku twardego – zarówno wewnętrznego, jak i podłączonych za pomocą portów USB i FireWire (IEEE-1394)

 • 3DMark

  3DMark 11 Build 1.0.3 to profesjonalne narzędzie służące do mierzenia wydajności komputerów. Jest to oczekiwana przez wielu aplikacja, za której powstanie odpowiada Futuremark – firma programistyczna specjalizująca się w tworzeniu tego typu oprogramowania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PCMark05 1.2.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie