Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PCMark05 1.2.0

Kategoria: Diagnostyka i testy
Producent: Futuremark Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.08.2008
Rozmiar: 88,6 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 634

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PCMark05 1.2.0

PCMark05 1.2.0 to aplikacja  służąca do testowania składników sytemu twojego komputera. Program monitoruje pracę takich podzespołów jak procesor, pamięć RAM, dyski twarde. Aplikacja  wykonuje testy wydajności  i sprawdza obciążenie pracy całego systemu. Program pozwala porównywać wyniki z innymi sprawdzanymi komputerami. Niestety, PCMark05 po polsku nie jest dostępny.

Licencja
PCMark05 jest free i w odróżnieniu od wersji PCMArk06, można go używać bez ograniczeń.

Wypróbuj PCMark05. Download podobnych programów diagnostycznych możliwy w dziale diagnostyka komputera.

Podobne Diagnostyka i testy

 • Core Temp

  Niewielkie, ale bardzo przydatne i skuteczne narzędzie, za pomocą którego możemy monitorować temperaturę pracy procesora.

 • GPU-Z

  Niewielkie i bardzo skuteczne narzędzie przeznaczone do szczegółowej identyfikacji karty graficznej zainstalowanej w komputerze.

 • SeaTools 1.2

  SeaTools 1.2 to darmowa aplikacja stworzona przez światowego potentata w dziedzinie produkcji twardych dysków – firmę Seagate. Jej zadaniem jest diagnostyka dysku twardego – zarówno wewnętrznego, jak i podłączonych za pomocą portów USB i FireWire (IEEE-1394)

 • 3DMark

  3DMark 11 Build 1.0.3 to profesjonalne narzędzie służące do mierzenia wydajności komputerów. Jest to oczekiwana przez wielu aplikacja, za której powstanie odpowiada Futuremark – firma programistyczna specjalizująca się w tworzeniu tego typu oprogramowania.

 • CPU-Z

  Bardzo przydatne i w pełni darmowe narzędzie służące do identyfikacji podstawowych podzespołów w komputerze tj. procesora, płyty głównej oraz pamięci RAM.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PCMark05 1.2.0



Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie