Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PC Speed

Kategoria: Diagnostyka i testy
Producent: Pc Speed Team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.07.2012
Data modyfikacji: 03.07.2012
Rozmiar: 8 MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 608

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PC Speed

PC Speed jest programem umożliwiającym przeprowadzenie gruntownej analizy zarówno podzespołów jak i części software-owej komputera. Producent – PC Speed Team – udostępnia program w wersji trial, dzięki czemu każdy z użytkowników będzie w stanie ocenić i w pełni wypróbować wszystkie funkcjonalności oferowane przez aplikację.


Pierwszą rzeczą jaka rzuca się w oczy po uruchomieniu oprogramowania to przejrzysty, a co za tym idzie intuicyjny interfejs graficzny pomagający osobom niezaawansowanym szybko odnaleźć się w systemie komunikacji i obsługi programu oraz uzyskać informacje, które dotychczas były dla nich niedostępne.


PC Speed posiada dwa podstawowe moduły, a mianowicie moduł diagnostyczny i analityczny, dzięki którym w ciągu paru minut można uzyskać szczegółowe informacje dotyczące każdego z elementów komputera, a w tym m.in. jego wydajności, aktualnego stanu i konfiguracji. Dodatkowo analizie podlega również oprogramowanie zainstalowane na testowanym komputerze i za pomocą jednego kliknięcia można uzyskać dane nie tylko dotyczące parametrów technicznych urządzeń, ale również aktualnej wersji systemu operacyjnego i jego konfiguracji.


Ciekawą funkcją jest możliwość zautomatyzowanego umieszczenia wyników wygenerowanych przez aplikację na stronie internetowej, co w przypadku problemów z ich interpretacją pozwala w łatwy sposób przesłać je dalej.

Uwaga !

Wersję trialową można bezpłatnie przedłużać wpisując comiesięczny kod aktywacyjny.

Podobne Diagnostyka i testy

 • SiSoftware Sandra Lite 2011

  SiSoftware Sandra Lite 2011 to aplikacja przeznaczona dla osób, które chcą dowiedzieć się wszystkiego na temat swojego komputera. Program poda wyczerpujące informacje zarówno o systemie operacyjnym, jak i o komponentach zestawu.

 • Speccy

  Speccy to aplikacja przeznaczona do dokładnej identyfikacji wszystkich komponentów sprzętowych, z jakich składa się komputer. Jest to bardzo użyteczne narzędzie zwłaszcza dla osób zajmujących się naprawą sprzętu.

 • Razer Cortex

  Bardzo funkcjonalne i proste w obsłudze narzędzie przeznaczone do optymalizacji komputera oraz systemu pod kątek gier.

 • SpeedFan 4

  SpeedFan 4 to narzędzie, które może przydać się zarówno profesjonalistom, jak też i użytkownikom prywatnym. Jest to niewielka aplikacja, której zadaniem jest monitorowanie takich parametrów sprzętu jak temperatura procesora, dysku twardego oraz płyty głównej.

 • Intel Chipset Identification Utility

  Intel Chipset Identification Utility to proste narzędzie, które jak sama nazwa wskazuje służy do identyfikowania modelu chipsetu, znajdującego się na płycie głównej


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PC SpeedAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie