Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LanTopolog 1.17

Kategoria: Diagnostyka i testy
Producent: Yuriy Volokitin
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.05.2009
Rozmiar: 878KB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 597

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis LanTopolog 1.17

LanTopolog to darmowe narzędzie diagnostyczne dostarczające informacji na temat fizycznej topologii sieci LAN. Program przedstawia rzeczywistą strukturę sieci, dane zbierane są za pomocą protokołu SNMP (Simple Network Management Protocol). Aplikacja rysuje szczegółową mapę z opcją wyszukiwania, dzięki czemu możemy błyskawicznie wykryć ewentualne awarie przyłączy sieciowych. Dodatkowo program wyposażono w funkcję monitorowania statusu urządzeń (aktywne/nieaktywne) w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem protokołu ICMP (Internet Control Message Protocol). Lan Topolog potrafi też automatycznie wykrywać nowe urządzenia przyłączane do sieci. W przypadku wykrycia awarii włączany jest alarm powiadamiający, również w formie e-maili. Program uruchamia się z poziomu przeglądarki internetowej, dzięki czemu możemy w każdej chwili mieć do niego dostęp. Warto też wspomnieć, że aplikację wyposażono w prosty w użyciu interfejs.
W najnowszej wersji naprawiono wszystkie pomniejsze błędy.

Podobne Diagnostyka i testy

 • GPU-Z

  Niewielkie i bardzo skuteczne narzędzie przeznaczone do szczegółowej identyfikacji karty graficznej zainstalowanej w komputerze.

 • Geekbench

  Geekbench to narzędzie przeznaczone do testowania wydajności procesora i pamięci operacyjnej.

 • Razer Cortex

  Bardzo funkcjonalne i proste w obsłudze narzędzie przeznaczone do optymalizacji komputera oraz systemu pod kątek gier.

 • PC Speed

  PC Speed jest programem służącym do analizy podzespołów komputera i oprogramowania na nim zainstalowanego.

 • Process SandGlass

  Process SandGlass 1.0 jest aplikacją, za pośrednictwem której łatwo i szybko odmierzysz czas spędzony przy graniu w gry, a następnie wygenerujesz złożone wykresy a także statystyki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: LanTopolog 1.17Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie