Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Inwigilator 360

Kategoria: Diagnostyka i testy
Producent: MM Studio
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 11.05.2010
Rozmiar: 3 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1855

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Inwigilator 360

Inwigilator 360 to jak sama nazwa wskazuje aplikacja służąca do kontrolowania i monitorowania pracy komputera, która pozwala na kompleksową ochronę komputera domowego jak i firmowego przed niepożądanymi operacjami dokonanymi przez osoby trzecie. Pełna wersja Inwigilator 360 pozwala bowiem na uzyskanie ogromnej ilości raportów, dotyczących pracy konkretnego komputera w określonym czasie.

Dzięki Inwigilator 360 pl dowiemy się np. ile czasu poświeciliśmy na pracę na komputerze,  ile na korzystanie z Internetu, a także uzyskamy informacje o odwiedzanych stronach, czy naciskanych klawiszach. Podobnie jak inne aplikacje od MM Studio, Inwigilator 360 nie jest za free. Warto pamiętać również, że aplikacja ta została stworzona do monitorowania pracy tylko jednego komputera, a nie wszystkich dostępnych w sieci i pozwala również na blokowanie dostępu do wskazanych stron internetowych. Dostępna na naszej stronie wersja trial Inwigilator 360 pozwala za darmo korzystać z programu przez 30 dni, tyle że w godzinach 17-23, kiedy to funkcja raportów zostaje odblokowana. Nie istnieje edycja Inwigilator 360 na Linux i Mac, gdyż program działa wyłącznie w oparciu o systemy operacyjne ze stajni Microsoftu.

Możliwe jest więc uruchomienie Inwigilator 360 na XP oraz Vista. Także posiadacze najnowszego systemu operacyjnego, a więc popularnej „siódemki” mogą korzystać z Inwigilator 360, który w Windows 7 działa równie dobrze co na poprzedniczkach. Zapraszamy więc do skorzystania z download Inwigilator 360 i zapoznania się z możliwościami tego programu.

Podobne Diagnostyka i testy

 • Process SandGlass

  Process SandGlass 1.0 jest aplikacją, za pośrednictwem której łatwo i szybko odmierzysz czas spędzony przy graniu w gry, a następnie wygenerujesz złożone wykresy a także statystyki.

 • SeaTools 1.2

  SeaTools 1.2 to darmowa aplikacja stworzona przez światowego potentata w dziedzinie produkcji twardych dysków – firmę Seagate. Jej zadaniem jest diagnostyka dysku twardego – zarówno wewnętrznego, jak i podłączonych za pomocą portów USB i FireWire (IEEE-1394)

 • PC Speed

  PC Speed jest programem służącym do analizy podzespołów komputera i oprogramowania na nim zainstalowanego.

 • iperf

  iperf jest to bardzo prosta w obsłudze i jedna z najpopularniejszych aplikacji do testowania przepustowości łącza sieciowego.

 • 3DMark

  3DMark 11 Build 1.0.3 to profesjonalne narzędzie służące do mierzenia wydajności komputerów. Jest to oczekiwana przez wielu aplikacja, za której powstanie odpowiada Futuremark – firma programistyczna specjalizująca się w tworzeniu tego typu oprogramowania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Inwigilator 360

dodał: ~ag , 03.11.2014

zainstalowałam program i teraznie wiem jak go uruchomić ;/

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie