Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hot CPU Tester Pro 4.4

Kategoria: Diagnostyka i testy
Producent: 7 Byte
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 24.11.2008
Rozmiar: 1.65 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 2714

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Hot CPU Tester Pro 4.4

Hot CPU Tester Pro 4.4 o narzędzie testujące stabilność i ogólna kondycję naszego komputera. Hot CPU Tester Pro jest programem niezwykle przydatnym zwłaszcza dla osób, które własnoręcznie starają się zwiększyć możliwości swojego komputera. Hot CPU Tester to program nie tylko chętnie wybierany przez typowych, domowych użytkowników ale również wykorzystywany w profesjonalnych laboratoriach i ośrodkach badawczych.

Hot CPU Tester Pro analizuje pracę naszego sprzętu poprzez sprawdzenie poprawności funkcjonowania procesora oraz chipsetu płyty głównej oraz jej pozostałych komponentów. Program korzysta z unikalnej technologi nazwanej DefectTrack zaprojektowanej przez firme 7Byte i służącej do analizy stabilności pracy systemu.

Bieżąca wersja aplikacji posiada również opcję testowania dysków twardych, pamięci operacyjnej oraz posiada pełne wsparcie do pracy (testów) procesorów z rodziny AMD.

Podobne Diagnostyka i testy

 • Test Speed XP 2006 pl

  Test Speed XP 2006 to tester szybkości komputera dla Windows XP. Program mierzy szybkość wykonywania czynności, a następnie oblicza wynik. Test Speed XP 2006 działa po polsku i przed rozpoczęciem pracy prosi o zamknięcie wszystkich otwartych programów.

 • Intel Chipset Identification Utility

  Intel Chipset Identification Utility to proste narzędzie, które jak sama nazwa wskazuje służy do identyfikowania modelu chipsetu, znajdującego się na płycie głównej

 • Process SandGlass

  Process SandGlass 1.0 jest aplikacją, za pośrednictwem której łatwo i szybko odmierzysz czas spędzony przy graniu w gry, a następnie wygenerujesz złożone wykresy a także statystyki.

 • Core Temp

  Niewielkie, ale bardzo przydatne i skuteczne narzędzie, za pomocą którego możemy monitorować temperaturę pracy procesora.

 • iperf

  iperf jest to bardzo prosta w obsłudze i jedna z najpopularniejszych aplikacji do testowania przepustowości łącza sieciowego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Hot CPU Tester Pro 4.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie