Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HDDlife 3.1.157

Kategoria: Diagnostyka i testy
Producent: BinarySense, Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.08.2008
Rozmiar: 6,1 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 545

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis HDDlife 3.1.157

Program HDDlife służy do monitorowania dysków twardych pracujących w danym komputerze, w podstawowej wersji jest całkowicie darmowy, posiada licencję freeware.

W bezpłatnej wersji program podaje na bierząco informacje o typie dysku, jego temperaturze oraz o zainstalowanych partycjach.

Podobne Diagnostyka i testy

 • CPU-Z

  Bardzo przydatne i w pełni darmowe narzędzie służące do identyfikacji podstawowych podzespołów w komputerze tj. procesora, płyty głównej oraz pamięci RAM.

 • 3DMark

  3DMark 11 Build 1.0.3 to profesjonalne narzędzie służące do mierzenia wydajności komputerów. Jest to oczekiwana przez wielu aplikacja, za której powstanie odpowiada Futuremark – firma programistyczna specjalizująca się w tworzeniu tego typu oprogramowania.

 • iperf

  iperf jest to bardzo prosta w obsłudze i jedna z najpopularniejszych aplikacji do testowania przepustowości łącza sieciowego.

 • GPU-Z

  Niewielkie i bardzo skuteczne narzędzie przeznaczone do szczegółowej identyfikacji karty graficznej zainstalowanej w komputerze.

 • Core Temp

  Niewielkie, ale bardzo przydatne i skuteczne narzędzie, za pomocą którego możemy monitorować temperaturę pracy procesora.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: HDDlife 3.1.157Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie