Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HDDlife 3.1.157

Kategoria: Diagnostyka i testy
Producent: BinarySense, Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.08.2008
Rozmiar: 6,1 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 554

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis HDDlife 3.1.157

Program HDDlife służy do monitorowania dysków twardych pracujących w danym komputerze, w podstawowej wersji jest całkowicie darmowy, posiada licencję freeware.

W bezpłatnej wersji program podaje na bierząco informacje o typie dysku, jego temperaturze oraz o zainstalowanych partycjach.

Podobne Diagnostyka i testy

 • CPU-Z

  Bardzo przydatne i w pełni darmowe narzędzie służące do identyfikacji podstawowych podzespołów w komputerze tj. procesora, płyty głównej oraz pamięci RAM.

 • PC Speed

  PC Speed jest programem służącym do analizy podzespołów komputera i oprogramowania na nim zainstalowanego.

 • SiSoftware Sandra Lite 2011

  SiSoftware Sandra Lite 2011 to aplikacja przeznaczona dla osób, które chcą dowiedzieć się wszystkiego na temat swojego komputera. Program poda wyczerpujące informacje zarówno o systemie operacyjnym, jak i o komponentach zestawu.

 • Everest Ultimate Edition 5.5

  Everest Ultimate Edition 5.5 uchodzi za najlepszy na rynku program do dokładnej analizy sprzętu komputerowego. Jednym z czynników jego sukcesu jest ciągła aktualizacja aplikacji, przez co dostosowana jest ona do najnowszych produktów na rynku.

 • AIDA64 Extreme

  Bardzo funkcjonalne i przydatne narzędzie, służące do identyfikacji komponentów i podzespołów zainstalowanych w komputerze, przeznaczone nie tylko dla zaawansowanych użytkowników.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: HDDlife 3.1.157Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie