Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HDD Health 2.1.159

Kategoria: Diagnostyka i testy
Producent: PANTERASoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.08.2008
Rozmiar: 1 Mb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 1328

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis HDD Health 2.1.159

­

HDD Heatlh to darmowy program służący do testowania i monitorowania pracy dysków twardych.

Aplikacja w najnowszej wersji 2.1.159 obsługuje technologię S.M.A.R.T. właściwą najnowszym modelom dysków twardych. HDD Health na bierząco monitoruje pracę wybranych urzadzeń co pozwala zapobiegać ewentualnym uszkodzeniom. Program na bierząco inofrmuje również o temperaturze dysków.

Podobne Diagnostyka i testy

 • SpeedFan 4

  SpeedFan 4 to narzędzie, które może przydać się zarówno profesjonalistom, jak też i użytkownikom prywatnym. Jest to niewielka aplikacja, której zadaniem jest monitorowanie takich parametrów sprzętu jak temperatura procesora, dysku twardego oraz płyty głównej.

 • iperf

  iperf jest to bardzo prosta w obsłudze i jedna z najpopularniejszych aplikacji do testowania przepustowości łącza sieciowego.

 • Aida32

  AIDA32 to doskonałe narzędzie diagnostyczne za pomocą którego identyfikacja sprzętu nie powinna nikomu sprawić żadnych problemów. Choć program ten nie jest już oficjalnie rozwijany, to wciąż zaskakuje prostotą działania i liczbą opcji.

 • Test Speed XP 2006 pl

  Test Speed XP 2006 to tester szybkości komputera dla Windows XP. Program mierzy szybkość wykonywania czynności, a następnie oblicza wynik. Test Speed XP 2006 działa po polsku i przed rozpoczęciem pracy prosi o zamknięcie wszystkich otwartych programów.

 • 3DMark

  3DMark 11 Build 1.0.3 to profesjonalne narzędzie służące do mierzenia wydajności komputerów. Jest to oczekiwana przez wielu aplikacja, za której powstanie odpowiada Futuremark – firma programistyczna specjalizująca się w tworzeniu tego typu oprogramowania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: HDD Health 2.1.159Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie