Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HDD Health 2.1.159

Kategoria: Diagnostyka i testy
Producent: PANTERASoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.08.2008
Rozmiar: 1 Mb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 1331

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis HDD Health 2.1.159

­

HDD Heatlh to darmowy program służący do testowania i monitorowania pracy dysków twardych.

Aplikacja w najnowszej wersji 2.1.159 obsługuje technologię S.M.A.R.T. właściwą najnowszym modelom dysków twardych. HDD Health na bierząco monitoruje pracę wybranych urzadzeń co pozwala zapobiegać ewentualnym uszkodzeniom. Program na bierząco inofrmuje również o temperaturze dysków.

Podobne Diagnostyka i testy

 • Core Temp

  Niewielkie, ale bardzo przydatne i skuteczne narzędzie, za pomocą którego możemy monitorować temperaturę pracy procesora.

 • Speccy

  Speccy to aplikacja przeznaczona do dokładnej identyfikacji wszystkich komponentów sprzętowych, z jakich składa się komputer. Jest to bardzo użyteczne narzędzie zwłaszcza dla osób zajmujących się naprawą sprzętu.

 • Process SandGlass

  Process SandGlass 1.0 jest aplikacją, za pośrednictwem której łatwo i szybko odmierzysz czas spędzony przy graniu w gry, a następnie wygenerujesz złożone wykresy a także statystyki.

 • 3DMark

  3DMark 11 Build 1.0.3 to profesjonalne narzędzie służące do mierzenia wydajności komputerów. Jest to oczekiwana przez wielu aplikacja, za której powstanie odpowiada Futuremark – firma programistyczna specjalizująca się w tworzeniu tego typu oprogramowania.

 • AIDA64 Extreme

  Bardzo funkcjonalne i przydatne narzędzie, służące do identyfikacji komponentów i podzespołów zainstalowanych w komputerze, przeznaczone nie tylko dla zaawansowanych użytkowników.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: HDD Health 2.1.159Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie