Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hd Tach 3.0.4.0

Kategoria: Diagnostyka i testy
Producent: Simpli Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.08.2008
Rozmiar: 1.1 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 677

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Hd Tach 3.0.4.0

HD Tach to aplikacja mierząca szybkośc dostępu, odczytu z dysków i pamięci zewnętrznych

Program mierzy również obciązenie procesora podczas pracy z dyskami. Aplikacja korzysta z niestandardowych metod dostępu do dysków by jej wyniki były wiarygodne i niezależne od systemu operacyjnego z którego korzysta komputer. Gdy zarejestrujemy swoja kopię HD Tach uzyskamy dostęp do opcji pomiaru szybości zapisu na wybranych dyskach.

Podobne Diagnostyka i testy

 • Aida32

  AIDA32 to doskonałe narzędzie diagnostyczne za pomocą którego identyfikacja sprzętu nie powinna nikomu sprawić żadnych problemów. Choć program ten nie jest już oficjalnie rozwijany, to wciąż zaskakuje prostotą działania i liczbą opcji.

 • Intel Chipset Identification Utility

  Intel Chipset Identification Utility to proste narzędzie, które jak sama nazwa wskazuje służy do identyfikowania modelu chipsetu, znajdującego się na płycie głównej

 • iperf

  iperf jest to bardzo prosta w obsłudze i jedna z najpopularniejszych aplikacji do testowania przepustowości łącza sieciowego.

 • PC Speed

  PC Speed jest programem służącym do analizy podzespołów komputera i oprogramowania na nim zainstalowanego.

 • SeaTools 1.2

  SeaTools 1.2 to darmowa aplikacja stworzona przez światowego potentata w dziedzinie produkcji twardych dysków – firmę Seagate. Jej zadaniem jest diagnostyka dysku twardego – zarówno wewnętrznego, jak i podłączonych za pomocą portów USB i FireWire (IEEE-1394)


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Hd Tach 3.0.4.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie