Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GPU-Z 0.8.5

Kategoria: Diagnostyka i testy
Producent: TechPowerUp
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.10.2011
Data modyfikacji: 27.08.2015
Rozmiar: 1,75 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 318

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis GPU-Z 0.8.5

GPU-Z to bardzo proste w obsłudze, niewielkie i w pełni darmowe narzędzie, którego głównym zadaniem jest szczegółowa analiza i wyświetlanie informacji na temat karty graficznej zainstalowanej w komputerze. 

Za pomocą programu GPU-Z poznamy bardzo szczegółowe informacje na temat zainstalowanej w komputerze karcie graficznej. Narzędzie wspiera praktycznie wszystkie najnowsze układy graficzne, jak również starsze wersje kart graficznych – baza danych modeli jest ciągle rozwijana i aktualizowana. Oczywiście program rozpoznaje wszystkie układy zarówno z serii nVidia jak i ATI. Za pomocą GPU-Z poznamy między innymi model posiadanej karty graficznej, technologię jej wykonania, interfejs itp.

Nie zabraknie również bardziej szczegółowych informacji na temat parametrów pracy, czyli częstotliwości pracy GPU i pamięci, jej rozmiar, typ, wspieraną wersję DirectX, datę i wersję BIOS, rodzaj i wersję sterowników w systemie etc. Co ciekawe, program wyświetli również informacje pobrane z sensorów czyli temperatury i napięcia na poszczególnych jej komponentach. Rzecz jasna GPU-Z  wspiera technologie nVidia SLI oraz ATI CrossfireX. Program nie wymaga instalacji, zaś po uruchomieniu chowa się do zasobnika systemowego. 

Podobne Diagnostyka i testy

 • SeaTools 1.2

  SeaTools 1.2 to darmowa aplikacja stworzona przez światowego potentata w dziedzinie produkcji twardych dysków – firmę Seagate. Jej zadaniem jest diagnostyka dysku twardego – zarówno wewnętrznego, jak i podłączonych za pomocą portów USB i FireWire (IEEE-1394)

 • Test Speed XP 2006 pl

  Test Speed XP 2006 to tester szybkości komputera dla Windows XP. Program mierzy szybkość wykonywania czynności, a następnie oblicza wynik. Test Speed XP 2006 działa po polsku i przed rozpoczęciem pracy prosi o zamknięcie wszystkich otwartych programów.

 • CPU-Z

  Bardzo przydatne i w pełni darmowe narzędzie służące do identyfikacji podstawowych podzespołów w komputerze tj. procesora, płyty głównej oraz pamięci RAM.

 • Core Temp

  Niewielkie, ale bardzo przydatne i skuteczne narzędzie, za pomocą którego możemy monitorować temperaturę pracy procesora.

 • AIDA64 Extreme

  Bardzo funkcjonalne i przydatne narzędzie, służące do identyfikacji komponentów i podzespołów zainstalowanych w komputerze, przeznaczone nie tylko dla zaawansowanych użytkowników.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GPU-Z 0.8.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie