Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fresh Diagnose 8.61

Kategoria: Diagnostyka i testy
Producent: FreshDevices Corp.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.07.2010
Data modyfikacji: 25.01.2012
Rozmiar: 2,11 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 193

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Fresh Diagnose 8.61

Każdy od czasu do czasu potrzebuje wyjaśnienia, dlaczego zainstalowany sprzęt nie chce działać poprawnie bądź też jakie ma parametry. Tu z pomocą przychodzi dostępny za free Fresh Diagnose. Jest to aplikacja, która analizuje system i składa raport z wykrytego oprogramowania, sprzętu wraz z danymi. Aby mieć pełną kontrolę nad systemem, należy wykonać download Fresh Diagnose z naszej strony.

Najnowszy Fresh Diagnose to program darmowy, za jego ściągnięcie nie płaci się ani grosza. Jest tylko jeden minus – choć nie będzie on minusem dla wszystkich użytkowników. Jaki? Mianowicie Fresh Diagnose nie jest po polsku. Znajomość podstawowych zwrotów po angielsku, powinna jednak pomóc na tyle, żeby sprawnie radzić sobie z tą aplikacją. Można też poszukać w sieci, czy istnieje spolszczenie Fresh Diagnose. Po jego zainstalowaniu aplikacja zmieni się we Fresh Diagnose pl.

Aplikacja spisuje się doskonale pod systemami operacyjnymi Windows. Można więc używać Fresh Diagnose na Windows 7. Nie ma także przeciwwskazań do testowania sprzętu i urządzeń na Vista czy też XP. Nie jest to wersja Fresh Diagnose na Linux – tego typu aplikacje na ten system operacyjny znajdują się w osobnym dziale naszego portalu.

Ci, którzy mają Windows mogą wykonać pobierz Fresh Diagnose z tej właśnie strony. Dokonywana przez niego dokładna analiza pozwoli zobaczyć ewentualne konflikty między sprzętami oraz dociec ich źródeł. Dlatego też w sytuacji kryzysowej z program z pewnością się przyda! A ponieważ nic nie kosztuje, nie zaszkodzi go ściągnąć, prawda?

Podobne Diagnostyka i testy

 • Razer Cortex

  Bardzo funkcjonalne i proste w obsłudze narzędzie przeznaczone do optymalizacji komputera oraz systemu pod kątek gier.

 • 3DMark

  3DMark 11 Build 1.0.3 to profesjonalne narzędzie służące do mierzenia wydajności komputerów. Jest to oczekiwana przez wielu aplikacja, za której powstanie odpowiada Futuremark – firma programistyczna specjalizująca się w tworzeniu tego typu oprogramowania.

 • CPU-Z

  Bardzo przydatne i w pełni darmowe narzędzie służące do identyfikacji podstawowych podzespołów w komputerze tj. procesora, płyty głównej oraz pamięci RAM.

 • SeaTools 1.2

  SeaTools 1.2 to darmowa aplikacja stworzona przez światowego potentata w dziedzinie produkcji twardych dysków – firmę Seagate. Jej zadaniem jest diagnostyka dysku twardego – zarówno wewnętrznego, jak i podłączonych za pomocą portów USB i FireWire (IEEE-1394)

 • iperf

  iperf jest to bardzo prosta w obsłudze i jedna z najpopularniejszych aplikacji do testowania przepustowości łącza sieciowego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Fresh Diagnose 8.61Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie