Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Everest Ultimate Edition 5.30

Kategoria: Diagnostyka i testy
Producent: Lavalys Consulting Group, Inc
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 14.06.2009
Rozmiar: 9,7 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 20075

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Everest Ultimate Edition 5.30

Everest Ultimate Edition 5.30 to najnowszy produkt z rodziny Everest. Everest Ultimate Edition jest sprawdzonym i uznanym programem diagnostycznym. Najnowszy Everest został dostosowany do aktualnych osiągnięć takich firm jak Intel czy nVIDIA a także został zaopatrzony w kilka usprawnień i poprawek, które zasugerowali w swych opiniach użytkownicy programu. Everest Ultimate Edition dostępny jest po polsku.

Everest Ultimate Edition 5.30 mierzy temperaturę, napięcie, szybkość wiatraka, zużycie energii zasilaczy Gigabyte Odin GT. Everest podaje informacje o kartach nVIDIA SLI pod Windows Vista lub Windows 7. Nowością w Everest Ultimate Edition 5.30 jest wsparcie koprocesorów kart graficznych nVIDIA GeForce 9600 GT Green Edition, GeForce G 103M i GeForce GTX 275. Dodano również do Everest Ultimate Edition pełną obsługę klawiatury Logitech G19, wyposażonej w kolorowy wyświetlacz LCD.

Dzięki Everest Ultimate Edition można testować procesory Intel Core i7 "Bloomfield" oraz Xeon "Nehalem-EP" pod systemem Windows 7. Program pozwala kontrolować temperaturę dysków twardych Fujitsu. Everest Ultimate Edition współpracuje z programami antywirusowymi AntiVir Personal, AntiVir Premium, PC Tools AntiVirus i PC Tools Internet Security. Everest Ultimate Edition działa w systemie Vista, ME, XP, 2000, 2003, 98, 95, NT i Seven.

Everest Ultimate Edition nie jest dostępny za darmo. Jedyny sposób, aby darmowo używać Everest Ultimate Edition to wersja trial. Everest Ultimate Edition posiada bardzo przejrzysty interfejs o układzie drzewa. Dzięki tak znanemu układowi każdy użytkownik może szybko i łatwo znaleźć potrzebne informacje. Everest Ultimate Edition podzielił informacje o sprzęcie i oprogramowaniu na 15 kategorii, dlatego też błyskawicznie można obejrzeć informacje o jednostce centralnej, płycie głównej czy systemie operacyjnym. Everest Ultimate Edition rozpozna również wszystkie urządzenia podłączone do magistrali i wyświetli komunikat o ich pracy.

Użytkownicy Applowskich iMaców, MacBooków i Maców Pro ucieszą się z ulepszonej w Everest Ultimate Edition serii 5 technologii monitorowania temperatury tych urządzeń. Everest Ultimate Edition w wersji Corporate oferuje funkcje monitorowania wolnego miejsca na dyskach logicznych i ewentualnego alarmowania użytkownika o zbliżaniu się do limitu.

Aplikacja Everest Ultimate Edition nie jest freeware. Niektóre z powyżej opisanych funkcji mogą mięć ograniczone działanie w wersji trial tak jak na przykład opcja Report Wizard. Ograniczenia te powinien wynagrodzić fakt, iż program Everest Ultimate Edition posiada wersję pl.

Everest Ultimate Edition nie jest darmowy. Everest Ultimate Edition za free to wersja trial działająca 30 dni. Niewielki rozmiar pliku instalacyjnego Everest Ultimate umożliwia sprawny download. Everest Ultimate Edition na naszym  już teraz gotowy do ściągnięcia. W dziale Diagnostyka i testy znajdziesz podobne programy służące do analizy parametrów komputera i oprogramowania na nim zainstalowanego.

Podobne Diagnostyka i testy

 • PC Speed

  PC Speed jest programem służącym do analizy podzespołów komputera i oprogramowania na nim zainstalowanego.

 • SeaTools 1.2

  SeaTools 1.2 to darmowa aplikacja stworzona przez światowego potentata w dziedzinie produkcji twardych dysków – firmę Seagate. Jej zadaniem jest diagnostyka dysku twardego – zarówno wewnętrznego, jak i podłączonych za pomocą portów USB i FireWire (IEEE-1394)

 • SpeedFan 4

  SpeedFan 4 to narzędzie, które może przydać się zarówno profesjonalistom, jak też i użytkownikom prywatnym. Jest to niewielka aplikacja, której zadaniem jest monitorowanie takich parametrów sprzętu jak temperatura procesora, dysku twardego oraz płyty głównej.

 • Geekbench

  Geekbench to narzędzie przeznaczone do testowania wydajności procesora i pamięci operacyjnej.

 • Aida32

  AIDA32 to doskonałe narzędzie diagnostyczne za pomocą którego identyfikacja sprzętu nie powinna nikomu sprawić żadnych problemów. Choć program ten nie jest już oficjalnie rozwijany, to wciąż zaskakuje prostotą działania i liczbą opcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Everest Ultimate Edition 5.30

dodał: ~Anonymous , 23.11.2011

Program OK

dodał: ~ss , 06.04.2010

ok

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie