Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Everest Ultimate Edition 5.5

Kategoria: Diagnostyka i testy
Producent: Lavalys Consulting Group, Inc
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 19.01.2011
Rozmiar: 9 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 9966

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Everest Ultimate Edition 5.5

Obecnie program ten nie jest już rozwijany przez producenta.
Został zastąpiony przez aplikację AIDA64 Extreme Edition
.

Everest Ultimate Edition 5.5 uchodzi za najlepszy na rynku program do dokładnej analizy sprzętu komputerowego. Jednym z czynników jego sukcesu jest ciągła aktualizacja aplikacji, przez co dostosowana jest ona do najnowszych produktów na rynku – jak na przykład procesorów czy też kart graficznych, muzycznych, itp. Każda też kolejna wersja zawiera usprawnienia, jakie sugerowali producentowi sami użytkownicy – a ci wiedzą najlepiej, co jest im potrzebne.

Jak prezentuje się Everest Ultimate Edition 5.5? Trzeba przyznać, że lepiej od poprzedników, bowiem zachowuje ich funkcjonalność, jednocześnie działając sprawniej. Można przekonać się o tym samemu. Chociaż program nie jest darmowy, na tej stronie prezentujemy jego wersję trial, która pozwoli używać go prze ograniczony czas. Mamy więc okazję sprawdzić, jak zmierzy temperaturę, szybkość pracy wiatraczków, zużycie energii przez zasilacz cz też napięcie. Download Everest pozwoli także uzyskać wyczerpujące informacje o wszystkich komponentach komputera, klawiaturze, płycie głównej, a nawet portach komunikacyjnych.

Co ważne – aplikacja ma swój polskojęzyczny interfejs, dlatego też nikt nie powinien mieć kłopotów z jej obsługą. Przystosowana jest ona do wszystkich systemów Windows, powstała też wersja dla systemu operacyjnego Mac. Jej możliwości nie kończą się jednak tylko na komponentach fizycznych – dostępny po polsku Everest Ultimate Edition 5.5 podaje także informacje o oprogramowaniu i systemie operacyjnym, rozwiązaniach antywirusowych, systemie operacyjnym i działających procesach.

Dzięki Everest Ultimate Edition 5.5 możemy przeprowadzić solidną diagnostykę komputera i  sprawdzić wydajność jego elementów. Na koniec testów otrzymujemy raport. Jako że w programie wszystko zostało podzielone na kilkanaście kategorii, jest on dość przejrzysty. Download Ultimate Everest przyda się zarówno na użytek domowy, jak też i dla osób, które zajmują się naprawą czy serwisowaniem komputerów. Pełną wersję Everest Ultimate Edition 5.5 pod Windows 7, Vista i XP można nabyć na stronie producenta.

­Certyfikat___pl­

Podobne Diagnostyka i testy

 • Test Speed XP 2006 pl

  Test Speed XP 2006 to tester szybkości komputera dla Windows XP. Program mierzy szybkość wykonywania czynności, a następnie oblicza wynik. Test Speed XP 2006 działa po polsku i przed rozpoczęciem pracy prosi o zamknięcie wszystkich otwartych programów.

 • Geekbench

  Geekbench to narzędzie przeznaczone do testowania wydajności procesora i pamięci operacyjnej.

 • Razer Cortex

  Bardzo funkcjonalne i proste w obsłudze narzędzie przeznaczone do optymalizacji komputera oraz systemu pod kątek gier.

 • Process SandGlass

  Process SandGlass 1.0 jest aplikacją, za pośrednictwem której łatwo i szybko odmierzysz czas spędzony przy graniu w gry, a następnie wygenerujesz złożone wykresy a także statystyki.

 • PC Speed

  PC Speed jest programem służącym do analizy podzespołów komputera i oprogramowania na nim zainstalowanego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Everest Ultimate Edition 5.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie