Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Everest Home Edition 2.20 PL

Kategoria: Diagnostyka i testy
Producent: Lavalys
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.05.2009
Rozmiar: 4 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 16823

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Everest Home Edition 2.20 PL

Everest Home Edition 2.20 to aplikacja przeznaczona szczególna dla osób pracujących w serwisach komputerowych. Służy on do szczegółowego, wyczerpującego zidentyfikowania wszystkich komponentów sprzętu. Jest to edycja bezpłatna programu, można więc stosować ją bez konieczności płacenia czy też kupowania licencji.  Możemy dzięki niej uzyskać informacje np. o rodzaju procesora, jego numerze seryjnym. Everest Home Edition pl obsługuje prócz procesorów także RAM, dyski twarde, kartę dźwigową i graficzną,  no i oczywiście płytę główną. Oczywiście wszystkie uzyskane w ten sposób dane można zapisywać w postaci raportu, co ułatwia zbierani informacji i przechowywanie ich.

Download Everest Home Edition pozwoli też w pełni wykorzystać wbudowany moduł diagnostyczny. Ocenia on szybkość pracy pamięci komputera. To doskonała aplikacja, która doskonale posłuży każdemu serwisantowi. Warto zauważyć, że mamy tu do czynienia z ostatnim bezpłatnym wydaniem programu – kolejne wersje są już w pełni płatne. Jeśli jednak ktoś nie ma ochoty na uszczuplanie stanu konta, prezentowana na tej stronie wersja będzie wystarczająca. Mamy tu mnóstwo przydatnych opcji. Nie można się w nich pogubić, bowiem wszystko jest wydane w języku polskim.

Everest Home Edition 2.20 to narzędzie, które przyda się zarówno w domu, jak i w pracy. Pomoże ono łatwo zidentyfikować, który z podzespołów szwankuje,  wpływając negatywnie na pracę całego zestawu. Można w Internecie poszukać opinii na temat tego programu – rzadko kiedy trafi się negatywna, co jest chyba wystarczającą rekomendacją dla aplikacji. Polecamy zresztą przekonać się o jej możliwościach osobiście – nie kosztuje to przecież ani grosza.

Podobne Diagnostyka i testy

 • Geekbench

  Geekbench to narzędzie przeznaczone do testowania wydajności procesora i pamięci operacyjnej.

 • Everest Ultimate Edition 5.5

  Everest Ultimate Edition 5.5 uchodzi za najlepszy na rynku program do dokładnej analizy sprzętu komputerowego. Jednym z czynników jego sukcesu jest ciągła aktualizacja aplikacji, przez co dostosowana jest ona do najnowszych produktów na rynku.

 • Core Temp

  Niewielkie, ale bardzo przydatne i skuteczne narzędzie, za pomocą którego możemy monitorować temperaturę pracy procesora.

 • Test Speed XP 2006 pl

  Test Speed XP 2006 to tester szybkości komputera dla Windows XP. Program mierzy szybkość wykonywania czynności, a następnie oblicza wynik. Test Speed XP 2006 działa po polsku i przed rozpoczęciem pracy prosi o zamknięcie wszystkich otwartych programów.

 • iperf

  iperf jest to bardzo prosta w obsłudze i jedna z najpopularniejszych aplikacji do testowania przepustowości łącza sieciowego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Everest Home Edition 2.20 PLAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie