Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DVD Identifier 5.0.1

Kategoria: Diagnostyka i testy
Producent: Kris Schoofs
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.08.2008
Rozmiar: 1 Mb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 502

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DVD Identifier 5.0.1

DVD Identifier to program identyfikujący typy nośników DVD i Blu-Ray i podaje informacje na ich temat.

Obsługiwanetypy nośników to: DVD (DVD+R, DVD+R Double Layer, DVD+RW, DVD+RW Double Layer, DVD-R, DVD-R Double Layer, DVD-RW, DVD-RW Double Layer, DVD-RAM) i Blu-Ray (BD-R, BD-RE).­

Podobne Diagnostyka i testy

 • Speccy

  Speccy to aplikacja przeznaczona do dokładnej identyfikacji wszystkich komponentów sprzętowych, z jakich składa się komputer. Jest to bardzo użyteczne narzędzie zwłaszcza dla osób zajmujących się naprawą sprzętu.

 • Process SandGlass

  Process SandGlass 1.0 jest aplikacją, za pośrednictwem której łatwo i szybko odmierzysz czas spędzony przy graniu w gry, a następnie wygenerujesz złożone wykresy a także statystyki.

 • SpeedFan 4

  SpeedFan 4 to narzędzie, które może przydać się zarówno profesjonalistom, jak też i użytkownikom prywatnym. Jest to niewielka aplikacja, której zadaniem jest monitorowanie takich parametrów sprzętu jak temperatura procesora, dysku twardego oraz płyty głównej.

 • GPU-Z

  Niewielkie i bardzo skuteczne narzędzie przeznaczone do szczegółowej identyfikacji karty graficznej zainstalowanej w komputerze.

 • PC Speed

  PC Speed jest programem służącym do analizy podzespołów komputera i oprogramowania na nim zainstalowanego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DVD Identifier 5.0.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie